Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes -3°C Zataženo

Vánoční bazááár 8. a 9. 12. v Divadle Semafor-kultura a dobročinnost

Vánoční bazááár 8. a 9. 12. v Divadle Semafor-kultura a dobročinnost
zdroj: tisková zpráva

V pátek 8. prosince od 15 hodin nebo v sobotu 9. prosince od 11 hodin zapomeňte na předvánoční shon a přijďte do Divadla SEMAFOR zakoupit něco malého pro potěšení svých blízkých či své a pojďte se zrelaxovat při nabitém doprovodném programu. Během dne můžete v prostorách divadla nakupovat různé předměty a dárečky z dobročinné sbírky či se jen přijít občerstvit.  Pohodovou předvánoční atmosféru Vám pomůže nastartovat bohatý kulturní program, který sestavil čestný člen NF Šestý smysl a frontman skupiny Tata/Bojs Milan Cais. Vstupné je zdarma.  Akci moderuje známý herec Láďa Hampl.

Páteční podvečer 8.12. bude patřit skvělému sborovému uskupení Lucky Voice Band, kteří pouze za doprovodu piana neuvěřitelně rozezní prostory divadla podmanivými písněmi a koledami. Populární herečka Simona Babčáková se představí se svou improvizační skupinou NO A! a o zábavu určitě nebude nouze (POZOR- do 15 let nepřístupné). Páteční večer zakončí Lightmotif- cover band, který nelže a servíruje výborně chlazený koktejl muziky od 60. let až po současnost.

Sobotní odpoledne 9.12. bude patřit dětem, pro které je připraven nejen dětský koutek zajištěný portálem kamsdetmi.com, ale zároveň jim Klaun Mireček s klaunkou Leontýnkou vykouzlí nejrůznější zvířátka z balonků a zábavně pomalují obličeje. Nebo si děti užijí Kouzelníka Čáry kluka. O zábavu pro děti se postará i En.dru – jeden z nejlepších beatboxerůEvropy. Následovat ho bude art-popová kapela 20 Minutes a výjimeční Clarinet Factory, kteří se z původní interpretace klasiky a jazzu posunuli k experimentům napříč hudebními žánry. Dva hlasy, dvě kytary a křehké chytlavé melodie, tak by se dala ve stručnosti popsat hudba Republic of Two, ostatně, přesvědčit se můžete sami v rámci sobotního večera.Závěr bazááárku bude tradičně patřit členovi hudební skupiny Tata/Bojs – DJ Mardošovi a jeho unikátní Silent party

  sbírka_bazááár zdroj: tisková zpráva

Výtěžek je určen pro nemocné děti z Prahy 6, které byly vybrány ve spolupráci s partnerem akce Městskou částí Praha 6.

Martin K. je 13 ti letý kluk s diagnózou autismu. Je velmi milý a hodný, jen bohužel nekomunikuje slovně, ale pouze pomocí gest a kartiček. Vzhledem k typu postižení má omezené zájmy, přesto rád skládá puzzle, staví věže s kuličkodráhy a chodí na procházky.

Matyáš M. je 16 ti letý chlapec s Downovým syndromem. Matyáš žije v úplné rodině a má staršího bratra, ale jeho maminka je bohužel dlouhodobě vážně nemocná. Matyáš moc rád maluje a vybarvuje omalovánky, poslouchá muziku, umí hrát na piáno a dokonce spolu s bratrem žongluje.

Ondřej P. trpí autismem, je mu 13 let a je moc šikovný a tak se naučil lyžovat a jezdit na kole. Jeho babička na horách žije, jezdí tam v zimě skoro každý víkend a lyžuje.

Další informace o Vánočním bazáááru a činnosti Nadačního fondu Šestý smysl najdete jejich FB a na www.nfsestysmysl.cz. Nadační fond má zřízenu veřejnou sbírku (S-MHMP/1241484/2013) a k ní je přiřazen speciální transparentní bankovní účet, č.ú.: 107-5920070207/0100, zřízený u Komerční Banky.

foto_NF_653x656 zdroj: tisková zpráva

Annotace: 

Kulturně- charitativní Vánoční bazááár v Divadle Semafor v pátek 8.12. od 15 hod a sobota 9.12 od 11 hod. Vstup zdarma, připraven bohatý kulturní program (divadelní představení, představení pro děti, koncerty, DJ). Výtěžek je určen pro těžce nemocné děti z Prahy 6. Více info na www.nfsestysmysl.cz.

Zdroje:
Inzerce