Dnes je pondělí 19. dubna 2021., Svátek má Rostislav
Počasí dnes 11°C Občasný déšť

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Krátkodobé půjčky jsou v moderním světě velmi oblíbeným produktem

Inzerce 31. 3. 2021 INZERCE
Nemusíte na ně dlouho čekat, stejně tak není nutné, abyste podstupovali jakékoliv osobní schůzky.
Komerční sdělení

Už máte kultovní tenisky Vans Slip-on ve svém botníku?

Inzerce 30. 3. 2021 INZERCE
Americká značka Vans se na světovém trhu drží pětapadesát let. Přinesla moderní pojetí obuvi i oblečení, které si oblíbili zejména teenageři. Pro ně je Vans symbolem volnosti a nespoutanosti, jež s mládím úzce souvisejí. Už máte ve svém botníku Vans Slip-on?
Komerční sdělení

4 tipy, jak barevně sladit kuchyňský kout s obývákem

Inzerce 29. 3. 2021 INZERCE
S barvami se dá v interiéru vyhrát na stovky způsobů. Umí prostor opticky zvětšit, zmenšit, prodloužit, prosvětlit i propojit. Vytvořit ale plynulý přechod mezi obývacím pokojem, jídelním koutem a kuchyní je výzvou pro nejednoho bytového designéra. Inspirujte se našimi tipy a sjednoťte váš domov v několika krocích.
Komerční sdělení

Pracujete kvůli pandemii z domu? Zpříjemněte si home office

Inzerce 25. 3. 2021 INZERCE
Mnohé firmy, které působí převážně v on-line světě, přesunuly svou činnost z kanceláří domů. Těch, kdo mají pro práci na dálku ideální podmínky a zároveň dostatek motivace, je ale menšina. Nikdo neví, jak se situace bude vyvíjet dál, a proto je lepší zpříjemnit si svou domácí kancelář hned. To, jak se cítíte, ovlivňuje vaši fyzickou, psychickou i duševní stránku. Tak si pojďme společně říci, jak ji posílit.
Komerční sdělení

Jak snížit spotřebu elektřiny v domácnosti? Nejvíce jí spolknou spotřebiče a neefektivní vytápění

Inzerce 24. 3. 2021 INZERCE
Spotřeba elektrické energie v českých domácnostech od 90. let výrazně klesá. I tak jsou ale účty za elektřinu stále výraznou položkou v rodinném rozpočtu. Některé způsoby, jak snížit spotřebu energie v domácnosti, jsou přitom poměrně snadné. Něco změníte ze dne na den. Jinde se neobejdete bez větší investice. Podívejte se s námi na to, čím ulevíte nejen své peněžence, ale také životnímu prostředí. 
Komerční sdělení

5 nápadů, jak zmodernizovat obývací pokoj bez rekonstrukce

Inzerce 24. 3. 2021 INZERCE
Jaro je za dveřmi a vy máte pocit, že váš obývací pokoj volá po změně, ale nechce se vám pouštět do nákladné rekonstrukce? Inspirujte se našimi jednoduchými tipy a proměňte obývací pokoj k nepoznání během pár dnů. Bez bourání a řemeslníků. 
Komerční sdělení

Puškohledy a další lovecké vybavení

Inzerce 23. 3. 2021 INZERCE
Součástí klasického loveckého vybavení nejsou pouze zbraně, ale také kvalitní lovecké vybavení. Patří sem například lovecké svítilny, které zajistí, že vidíte to, co potřebujete, aniž byste světlem vyplašili zvěř. Termovize, které vám umožní lovit i v noci, jsou další skvělou součástí lovecké výbavy. 
Komerční sdělení

Nové trendy v kuchyních v roce 2021

Inzerce 10. 3. 2021 INZERCE
Kuchyňské trendy se mění většinou jen velmi pozvolna a ani letošek není výjimka. Stále se setkáváme hlavně s ozvěnami minulého roku, avšak obohacenými o nápadité nové směry. Co letělo minulý rok? Minimalismus, přírodní materiály, beton a kámen, barevná kuchyně, tmavá kuchyně…