Dnes je neděle 19. září 2021., Svátek má Zita
Počasí dnes 15°C Skoro zataženo

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Řádění živlů připomíná: udělejte si čas na pojištění majetku

Inzerce 13. 9. 2021 INZERCE
Bouřky se v Česku objevují stále častěji a s nečekanou intenzitou. Následky pak odhalí jeden velký nešvar – zastaralé pojistné smlouvy, které majitelům domů rozhodně dobře neposlouží. Řešení přitom nabízí nejen pojišťovny, ale do velké míry také záleží na přístupu a rozhodnutí majitele nemovitosti.
Komerční sdělení

Ilustrátorka Tina Minor a tablet Huawei MatePad 11 vám ukážou, jak na kreslení

Inzerce 10. 9. 2021 INZERCE
Kreativní proces není vždy výsadou profesionálních výtvarníků. Je dokázané, že výtvarná tvorba pomáhá duševní pohodě a také lépe zvládat stres. Takové aktivitě se proto vyplatí dát šanci, i když jsme nikdy aktivně nakreslili. Ilustrátorka Tina Minor se s vámi prostřednictvím unikátních videí s demonstrací na konkrétních případech podělí o praktické tipy a triky, jak uvolnit uzdu kreativní fantazii a přenést své nápady na digitální papír.
Komerční sdělení

Milovníci kostiček pracují v kladenské továrně LEGO® i dvě desetiletí

Inzerce 8. 9. 2021 INZERCE
Vzpomínky na dětství přivedly před více než 20 lety Libora do právě otevřené továrny LEGO®. Za tu dobu vystřídal různé pozice a posunul se ke spolupráci napříč celým světem. Peter a Anna plánovali v továrně LEGO zůstat tři měsíce, které se protáhly na deset let. Čím je továrna na kostičky dostala?
Komerční sdělení

Opičí Ejl: Vykutálené české pivo vezme vaše chuťové buňky na výlet

Inzerce 6. 9. 2021 INZERCE
Ačkoli na klasický český ležák nedají dopustit, stále více Čechů se zajímá o piva z minipivovarů. Že není pivo jako pivo dobře vědí i v národním pivovaru Budějovický Budvar, který se již léta zasazuje o rozšiřování pivních obzorů široké veřejnosti právě svou spoluprací s minipivovary a experimentováním s pivními styly. Víte, jakou horkou novinku si pro vás přichystal na závěr léta?
Komerční sdělení

Smaragd mezi školkami na Znojemsku

Inzerce 30. 8. 2021 INZERCE
Spousta škol a školek se dětem 1. září otevře v novém hávu. Jednou z nich je Mateřská školka v Hevlíně. Secesní budova školky prokoukla nejen díky nové fasádě. Rekonstrukcí prošla také střecha. Původní krytinu, která již neplnila svou funkci, nahradila keramická, pálená krytina Smaragd z portfolia společnosti Bramac.
Komerční sdělení

Jak si vybrat trendy kabelku? Jaký typ kabelek bude v módě?

Inzerce 25. 8. 2021 INZERCE
Dámská kabelka je módní doplněk, kterým lze proměnit i obyčejný outfit v dokonalý model. Výběr kabelky uzpůsobujeme zamýšlenému outfitu a také tomu, kde se budeme s kabelkou pohybovat.  Na oslavu či svatbu zvolíme jiný typ kabelky, než do města či na procházku parkem.
Komerční sdělení

Nezmeškejte dárky od Huawei! K novému MatePadu 11 dostanete hodinky nebo sluchátka

Inzerce 25. 8. 2021 INZERCE
Dlouho otálet se nevyplácí. A to platí dvojnásob o současné akci Huawei, ve které dostanete k novému tabletu MatePad 11 zdarma hodnotné příslušenství, jako třeba chytré hodinky Watch GT2 Pro, true-wireless sluchátka FreeBuds 4i nebo pero a klávesnici k tabletu. Stačí si objednat včas!
Komerční sdělení

Kam zmizely antiky? Na internet

Inzerce 18. 8. 2021 INZERCE
Blyštivá cingrlátka, masivní nábytek a opojná vůně historie – kdo někdy zavítal do starožitnictví, tento popis dobře zná. Klasické antiky ale postupně mizí z ulic. Čím to je a kde si dnes koupíte připomínku starých časů, čtěte níže.