Dnes je čtvrtek 24. června 2021., Svátek má Jan
Počasí dnes 16°C Občasný déšť

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Chcete jít na jistotu? Pořiďte si předškoláka

Inzerce 21. 6. 2021 INZERCE
Covid-19 otřásl celou ekonomikou a nevynechal ani automobilový průmysl. Potřebujete auto? Berte to tak, že nové vozy jsou dnes jako novorozenci, kteří nepřicházejí na svět rychle ani snadno. Naproti tomu „předškoláci“, tedy čtyřleté či pětileté automobily, se už stihli ve světě otrkat a ještě dlouho budou mít síly na rozdávání. 
Komerční sdělení

Nejoblíbenější tenisky pro muže

Inzerce 16. 6. 2021 INZERCE
Tenisky se nosí na celé zeměkouli, to je zkrátka fakt, kterému by se v minulém století ještě všichni smáli. Tenisky totiž kdysi nosili pouze sportovci a těch byla jenom hrstka, protože sportovat nebylo tak cool jako dnes.
Komerční sdělení

Dovolená v Garda Trentino

Inzerce 14. 6. 2021 INZERCE
Největší italské jezero? Je to Lago di Garda, jehož severní část – Garda Trentino těží ze středomořského klimatu, kde rostou palmy a olivovníky. Tato skutečnost z této oblasti činí obzvláště populární destinaci s velkým množstvím atrakcí a zábavy pro všechny, kdo si chtějí užít každý okamžik dne.
Komerční sdělení

Vypadávání vlasů je problém, který trápí nejednoho člověka. Jak se s ním vypořádat?

Inzerce 10. 6. 2021 INZERCE
Vlasy vypadávají v určité míře každý den, a je to zcela normální. Každý vlas má svůj přirozený životní cyklus, který když skončí, tak vlas vypadne. Tyto vlasy jsou nahrazovány vlasy novými. Rozhodně by však neměly vlasy vypadávat po pramenech, nebo v nadměrném množství. To se pak může jednat o určitý zdravotní problém, jako jsou hormonální poruchy, onemocnění štítné žlázy, kritický nedostatek vitamínů a minerálů a nevhodná péče o vlasy. Jak zamezit vypadávání vlasů?
Komerční sdělení

Transplantace vlasů: co všechno musíte vědět předem

Inzerce 10. 6. 2021 INZERCE
Když vlasy nadměrně vypadávají nebo nerostou tak, jak by měly, je to velmi frustrující. Na vině může být hned několik příčin, od nesprávné péče o vlasy, jejich nadměrného zatěžování (tvarování pomocí žehličky na vlasy, fénu či kulmy, vystavení nadměrnému slunci či větru), až po různé nemoci, jako je například hormonální nerovnováha nebo poruchy funkce štítné žlázy. Pokud vlasy vypadávají ve velkém množství, je na čase co nejdříve navštívit lékaře. Nejedná se totiž jen o estetický problém.
Komerční sdělení

Léto je časem výletů – nezapomeňte zkontrolovat lékárničku

Inzerce 9. 6. 2021 INZERCE
Kontrola a doplňování lékárničky by měla probíhat celoročně. Ovšem v době četnějších výletů je to ještě důležitější. Rozhodně nelze spoléhat, že se cestou nic nepřihodí. Jedno staré pořekadlo praví, připraveným štěstí přeje. Buďte tedy raději připravení. Mimo to nejde pouze o obsah, ale především o to, abyste obsah lékárničky byli schopni pak použít také v praxi.
Komerční sdělení

Jak zajistit pořádek ve sklepě? S regály od Majster Regál

Inzerce 9. 6. 2021 INZERCE
Sklep je místem, kde potřebujeme uskladnit spousty věcí. S regály od Majster Regál to zvládnete bez problémů.
Komerční sdělení

Top 5 nejlepších tras pro horská kola u Lago di Garda

Inzerce 9. 6. 2021 INZERCE
"Lago di Garda je Mekkou horských kol." Těmito slovy Ulrich Stanciu, známý německý novinář a redaktor časopisu Bike a nové EMTB, považovaný za jednoho z otců horských kol v Evropě, zdůrazňuje intimní spojení mezi tímto sportem a největším italským jezerem.