Dnes je čtvrtek 28. ledna 2021., Svátek má Otýlie
Počasí dnes 3°C Občasný déšť se sněhem

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Vstoupila jste do nového roku s předsevzetím? Poradíme vám, jak ho dodržet!

Inzerce 20. 1. 2021 INZERCE
Mnohé z nás si každý rok dávají novoroční předsevzetí, které nám ale vydrží sotva pár dnů. Většinou se chceme zbavit těch pár kil, co jsme přes svátky nabraly. Jenže když to nejde dostatečně rychle, vzdáme to. Letos to ale bude jiné, poradíme vám, jak to předsevzetí dodržet a dosáhnout vytouženého cíle.
Komerční sdělení

Nepřítel jménem PMS: Jak se s ním vypořádat?

Inzerce 20. 1. 2021 INZERCE
Zhruba 4 z 5 žen zažívají během dvou týdnů před začátkem menstruace nepříjemné období a některé z nich doslova peklo. Premenstruační syndrom neboli premenstruační stres (zkráceně PMS) silně ovlivňuje ženskou psychiku i fyzično a některé ženy dokonce omezuje při práci či studiu. Co ho způsobuje a jak se s ním vypořádat?
Komerční sdělení

Češi touží po vlastním bydlení. Jejich zájem se zvyšuje i přes narůstající ceny bytů

Inzerce 18. 1. 2021 INZERCE
Pořízení vlastního bydlení je velkým životním krokem. Nízké sazby hypotečních úvěrů, které klesly pod 2 %, a nedávné zrušení daně z nabytí nemovitosti nahrávají nejen investorům, ale i makléřům. Jak ukazují statistiky, Češi touží po vlastním domově rok od roku více. A to i přesto, že ceny bytů neustále rostou.

Komerční sdělení

Přestaňte plýtvat jídlem: Tipy, jak potraviny správně skladovat

Inzerce 18. 1. 2021 INZERCE
Víte, že podle celosvětových statistik až 60 % zakoupeného jídla skončí v odpadkovém koši? Snížit zbytečné plýtvání jídlem přitom není nic složitého. Inspirujte se našimi tipy a začněte už při dalším vybalování nákupu.
Komerční sdělení

Jak jsem testovala přírodní kosmetiku Priody. Neuvěříte, co mě úplně dostalo

Inzerce 18. 1. 2021 INZERCE
Vztah ke kosmetice máme různý. Znám ženy, které jsou celý život věrné jedné značce krému na obličej. To na jednu stranu obdivuju, na tu druhou nechápu. Po čase mi i několikaleté stálice na mém kosmetickém nebi vyblednou a pohasnou. Navíc ráda hledám, zkouším, objevuju. Vždycky někde může být něco lepšího a v kosmetickém oboru to tak díky neustálým inovacím často bývá.
Komerční sdělení

Nový rok plný slev od HUAWEI STORE. Za skvělou cenu koupíte chytré hodinky i skvělá sluchátka

Inzerce 11. 1. 2021 INZERCE
Až do 17.1. najdete na e-shopu HUAWEI STORE výrazné slevy a dárky pro každého. True wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku okolí FreeBuds 3i, nejnovější chytré hodinky Watch GT 2 Pro s kontinuálním měřením saturace kyslíku v krvi, nebo třeba mobilní telefon P40 Lite nyní nabízí společnost Huawei za dosud nejnižší ceny.  Doprava zboží je ve všech případech zcela zdarma.
Komerční sdělení

Frekvence 1 připravila speciální program na Štědrý den i Silvestra

Inzerce 29. 12. 2020 INZERCE
Na Štědrý den odehrála Frekvence 1 TOP 30 Vánočních hitů.  Na Silvestra pak hlavním tahákem v programu bude Silvestrovský satirický Press klub aneb všichni politici v jednom studiu. Posluchači se rovněž mohou těšit na silvestrovská vyprávění a novoroční přání od oblíbených moderátorů. 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,070 26,150
USD 21,460 21,580
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma