Dnes je pondělí 6. února 2023., Svátek má Vanda
Počasí dnes -1°C Oblačno

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Jak si vybrat sítě do oken?

Inzerce 4. 1. 2023 INZERCE
Za pár měsíců začne sezona, kdy budeme pravidelně větrat a s tím se pojí i jedna nemilá věc. Do našich domovů lítá nepříjemný hmyz. Jak tomu zabránit a jak vybrat tu správnou síť do oken?
Komerční sdělení

ERÚ zveřejnil výši regulovaných cen za distribuci elektřiny a plynu

Inzerce 4. 1. 2023 INZERCE
ERÚ (Energetický regulační úřad) tak jako každý rok zveřejnil cenová rozhodnutí pro elektroenergetiku a plynárenství, kterými každoročně stanovuje výši regulovaných složek energií pro nadcházející rok. U elektřiny regulované platby meziročně klesnou v průměru o 16,7 % a u plynu naopak o 1,7 % vzrostou. Srovnali jsme pro vás konkrétní finanční rozdíly regulované ceny mezi roky.
Komerční sdělení

Využijte slunce na maximum: Co vše může pohánět sluneční energie?

Inzerce 4. 1. 2023 INZERCE
Solární panely jsou v posledních letech velmi žádaným zbožím a často diskutovaným tématem. Není se čemu divit, když ceny energií letí závratnou rychlostí nahoru. Jednoduše řečeno – solární panely na střechu mají obrovský význam, ke kterému se přiklání i mnoho odborníků, a to z toho důvodu, protože v nejbližších letech nastane velký rozvoj solární energetiky jak v domácnostech, tak i v malých firmách. Nabídnou vám nejen ohřev vody, ale rovnou celé solární elektrárny, které poženou mnohé.
Komerční sdělení

Superman mezi smartphony: Tři unikátní a málo známé funkce Huawei Mate 50 Pro

Inzerce 29. 12. 2022 INZERCE
Fotografičtí experti nedávno zvolili krále mobilní fotografie, kterým je podle prestižního žebříčku DXOMARK model Mate 50 Pro od Huawei. Fotosystém však není zdaleka jedinou vlastností, ve které exceluje. Úřadující vlajková loď nabízí i další důležité funkce, o kterých jste možná ani netušili – a zajisté je ocení každý fanoušek nových technologií.
Komerční sdělení

Vlogování je v kurzu: Pusť se do něj díky špičkovému smartphonu od Huawei

Inzerce 26. 12. 2022 INZERCE
Kdo zná sociální sítě, vlogy mu určitě nejsou cizí. Jde o jednoduchý videoformát, který se za poslední roky na sociálních sítích stal mimořádně populárním. S neustále rostoucí popularitou platforem s krátkými videy jako je TikTok nebo Instagram reels, přišly nové příležitosti, jak odprezentovat svůj obsah a zaujmout publikum jako nikdy dříve. Tento nový trend však přináší i nové požadavky: sledující chtějí obsah, který je krátký, ale zároveň dostatečně působivý na to, aby zaujal v průběhu neustále se zmenšujícího intervalu pozornosti diváka.
Komerční sdělení

S tímto smartphonem vytvoříš fotky a vlog na profesionální úrovni

Inzerce 22. 12. 2022 INZERCE
Značka Huawei během své působnosti na trhu aktivně reaguje na požadavky svých uživatelů a nyní opět zamíchala kartami nejnovější generací svých chytrých telefonů. Výkonné fotoaparáty a natáčení videa na vysoké úrovni, vynikající výkon a stylový design – tato myšlenka se historicky nese celou řadou nova 10 a nové smartphony Huawei tuto filosofii potvrzují. Tento rok navíc přichází s další vychytávkou, díky které bude váš Instagram nebo Tik-Tok doslova nabitý skvělým obsahem.
Komerční sdělení

Jak žít zdravěji a déle? Se správnými návyky to jde snadno

Inzerce 19. 12. 2022 INZERCE
Problémy se srdcem, záněty, zvýšený cholesterol, problémy s krevním tlakem a další riziková kardiovaskulární onemocnění postihují v dnešní době i lidi mladého věku. Dle zdravotnického průzkumu společnosti HUAWEI více než třetina Čechů nezná ani ty nejjednodušší způsoby, jak snížit hladinu krevního tlaku. Správné stravovací návyky i péči o srdce bychom proto měli zavádět již od útlého věku. Znalosti o zdravých návycích a zdravotním stavu jsou totiž ty nejdůležitější kroky k dosažení dlouhého a šťastného života.
Komerční sdělení

Připomene vám tlakoměr, že je čas na měření tlaku? Chytré hodinky ano, a umí ho i změřit

Inzerce 15. 12. 2022 INZERCE
Pravidelnost je základ úspěchu, ale kdo by měl hlídat čas měření krevního tlaku? Klasický tlakoměr to za vás neudělá, ale chytré hodinky Huawei Watch D vám ho nejen připomenou, ale díky speciálnímu řemínku rovnou i naměří. Hodnoty se uloží do aplikace Zdraví a vy tak máte po ruce tlakoměr i přehled výsledků, za který vás lékař určitě pochválí.