Dnes je neděle 6. prosince 2020., Svátek má Mikuláš
Počasí dnes 6°C Oblačno

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Děti začínají být atakovány online agresory již před 10. rokem věku

Inzerce 30. 11. 2020 INZERCE
Těžko se to bude mnohým rodičům připouštět, ale průzkum vedený sexuoložkou Petrou Sejbalovou a autorkou knih sexuální výchovy Janou Martincovou zjistil, že naše děti jsou terčem sexuálních agresorů již ve věku nižším než deset let.
Komerční sdělení

Black Friday srazil ceny nejoblíbenějších produktů od Applu a Samsungu

Inzerce 27. 11. 2020 INZERCE
Black Friday jede na plné obrátky. Do akce se nově dostávají také vlajkové telefony od Samsungu a oblíbené produkty od Applu. Slevy až 10 tisíc korun se nevyhnuly dokonce ani nejnovějším smarpthonům.
Komerční sdělení

Black Friday u Huawei bude poprvé živě. Sledujte přímý přenos a získejte skvělé slevy

Inzerce 25. 11. 2020 INZERCE
Poprvé v historii nabídne společnost Huawei své zlevněné výrobky v rámci Black Friday během speciálního živého vysílání. Při sledování přímého přenosu pořadu Huawei LIVE SALES si zájemci budou moci s výraznými slevami objednat chytré hodinky, notebooky, telefony a další výrobky. Ušetří při tom až 50 % z běžné ceny. Součástí akce bude i vědomostní soutěž o ceny, ve které můžete vyhrát mimo jiné i legendární skládací telefon Mate XS za 1 korunu.
Komerční sdělení

Děti ve 13 letech si myslí, že to, co vidí v pornu, se děje i v ložnicích a je normální sexuální chování

Inzerce 23. 11. 2020 INZERCE
Může brzké sledování porna u dětí ovlivnit jejich budoucí sexuální chování? Průzkum sexuoložky Petry Sejbalové a autorky knížek sexuální výchovy Jany Martincové naznačuje, že tomu tak skutečně může být.
Komerční sdělení

Umění & investice

Inzerce 19. 11. 2020 INZERCE
Zdá se to celkem snadné, nakoupit za dobrou cenu kvalitní umělecké dílo a za pár let (v horším případě za pár desetiletí) je prodat a slušně vydělat. Tak samozřejmé to ale není, jak to může zprvu vypadat. V čem je háček? Možná byste byli spíš úspěšní jako věštci nebo věštkyně, než by se vám podařilo vydělat investicí do umění na barák :)
Komerční sdělení

Typy životního pojištění pod drobnohledem

Inzerce 16. 11. 2020 INZERCE
Když se zeptáme kohokoli na jeho poslední zdravotní trable, zcela jistě si vzpomene. Člověk nikdy neví a neštěstí chodí skutečně po lidech. Jde jen o to, kdy zavítá také k vám. Nic zlého nikomu samozřejmě nikdo nepřeje, nicméně člověk by se měl před případnými škodami účinně bránit. Rozhodně ne tak, že nebude vycházet z domu, i když aktuálně epidemiologická situace přesně takto velí. Mnohem lepší je mít uzavřené správné životní pojištění, které vás ochrání alespoň po finanční stránce věci. Aktuálně se na trhu setkáváme hned se třemi typy životního pojištění, a to pojištěním rizikovým, kapitálovým a investičním. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a o jakých specificích lze u jednotlivých typů pojistek hovořit? To vám prozradíme v následujících řádcích. 
Komerční sdělení

Palivové brikety jsou nejlepší variantou pro vytápění vaší domácnosti

Inzerce 16. 11. 2020 INZERCE
Efektivnější, praktičtější a čistší než konvenční palivové dříví. Dřevěné brikety jsou na prvním místě v seznamu špičkového palivového dřeva. Díky vysoké výhřevnosti, bezkonkurenční praktičnosti, a především ekologickým specifikám jsou dřevěné brikety nejlepším řešením pro efektivní, udržitelné a nižší náklady na vytápění.
Komerční sdělení

Chcete otěhotnět? Vaše i partnerovo tělo potřebuje ty správné vitamíny

Inzerce 16. 11. 2020 INZERCE
Vitamíny. Lidský organismus si většinu z nich není schopen vytvářet sám. Přitom jsou zásadní pro zdraví a správné fungování našich těl. Už i samotný původ názvu z latinského vital a amine, tedy životně důležité aminy, vypovídá o jejich významu. A to zejména tehdy, pokud je naší touhou přivést na svět nový život.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,440 26,520
USD 21,820 21,940
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma