Dnes je sobota 1. října 2022., Svátek má Igor
Počasí dnes 6°C Občasný déšť

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

NHL míří do Prahy po třech letech. Vláda ale nechce udělit Rusům víza.

Inzerce 27. 9. 2022 INZERCE
Čeští hokejoví fanoušci se už nemohou dočkat. Nejlepší hokejová liga světa dorazí do hlavního města poprvé od roku 2019, kdy si zde zahrála Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks. Letos v říjnu je na programu duel San José s Nashvillem. Problém je ale s ruskými hráči. Česká vláda odmítá kvůli válce udělovat víza ruským občanům a to bez výjimek. Vedení klubů chce ale přiletět buď kompletně, nebo vůbec. Podle organizátorů ale zrušení dvojzápasu nehrozí.
Komerční sdělení

Plastům odzvonilo: Používejte virtuální platební kartu

Inzerce 27. 9. 2022 INZERCE
Představte si kartu, kterou máte vždy u sebe, nemůžete ji ztratit ani vám ji nikdo neukradne. Že to zní jako sci-fi? Naopak. Obliba virtuálních karet mezi Čechy stoupá. Přečtěte si, jaké jsou výhody virtuální karty, jak ji získáte a jak to je s jejím zabezpečením.
Komerční sdělení

Filmová filharmonie startuje novou výroční sezónu

Inzerce 26. 9. 2022 INZERCE
Superman, E. T. - Mimozemšťan, Star Wars či Harry Potter - to je jen částečný výčet titulů, jejichž skvělá hudba zazní na koncertě Filmové filharmonie k poctě světoznámého skladatele Johna Williamse. Tento velikán filmové hudby letošní rok oslavil významné životní jubileum, a proto se Filmharmonie rozhodla věnovat další koncert jeho nezapomenutelné hudbě. Již 1. října zazní v pražském Rudolfinu to nejlepší z pera Johna Williamse.
Komerční sdělení

Více času na kreativitu? Vytvořte si vlastní mini studio s Huawei MateBook X Pro

Inzerce 23. 9. 2022 INZERCE
Najít počítač, který je vhodný pro potřeby designerů, se často zdá jako nereálný úkol. Tito uživatelé potřebují notebooky s vhodnými funkcemi - od kvalitního displeje, připojení Wi-Fi, až po špičkový výkon. Ti, kteří se věnují grafickému designu, úpravě fotografií nebo kancelářští pracovníci, kteří potřebují přenositelnost a vysoký výkon, by měli zvážit zbrusu nový HUAWEI MateBook X Pro, který splňuje jejich potřeby - funguje přesně jako mini designové studio se snadnou obsluhou.
Komerční sdělení

Princip fungování tepelného čerpadla

Inzerce 22. 9. 2022 INZERCE
Tepelná čerpadla jsou v dnešní době velmi oblíbená. Je to způsobeno hned několika jejich vlastnostmi. Především proto, že se jedná o téměř bezemisní zdroj tepla, který je velmi šetrný k životnímu prostředí. Navíc mají velmi dlouhou životnost, a tak z dlouhodobého hlediska dokážou ušetřit peníze, které byste zaplatili za energie. Statisticky se vám tato investice vrátí nejpozději do deseti let.
Komerční sdělení

Vyzkoušejte 5 kreativních aktivit na doma pro celou rodinu!

Inzerce 21. 9. 2022 INZERCE
Není nad to dělat věci pohromadě jako rodina. Jestli hledáte tipy na to, jak děti alespoň na chvíli odtrhnout od obrazovek a strávit s nimi trochu kvalitního času, vrhněte se spolu doma na umělecky zaměřenou zábavu!
Komerční sdělení

Jak po létě zvládnout návrat k běžným povinnostem? Vybavte se na to technologiemi díky slevám od HUAWEI

Inzerce 21. 9. 2022 INZERCE
Děti už jsou zpátky ve školních lavicích a i my se po období dovolených vracíme do kanceláří. Není divu, že po prosluněných letních dnech pro nás bývá návrat do běžného režimu náročný. Zkuste si letos dodat trochu té studijní a pracovní motivace správnou výbavou! Až do 25. září získáte notebooky, smartphony, tablety, chytré hodinky i audio příslušenství od HUAWEI se slevou v rámci akce „Zpátky do školy“.
Komerční sdělení

Jak balit kreativně? Balte s dřevitou vlnou

Inzerce 19. 9. 2022 INZERCE
Dřevitá vlna umí zázraky. Máme pár tipů, jak s ní ozdobit dárková balení a jak kombinovat barvy.