Dnes je sobota 16. října 2021., Svátek má Havel
Počasí dnes 3°C Oblačno

Kategorie

Komerční sdělení

Stačí pohled. Nový smartphone Huawei Mate 40 Pro umí pracovat i s očním kontaktem

Inzerce 6. 11. 2020 INZERCE
Že chytrý telefon Mate 40 Pro můžete ovládat bez jediného doteku a jen s pomocí gest, není žádná nová věc. Co vás však už možná překvapí o něco víc je, že k některým jednoduchým operacím nepotřebujete ruce vůbec. S pomocí funkce Eyes On Display (EOD) dokáže nový Mate 40 Pro zachytit váš pohled a díky tomu třeba ztlumit hlasitost vyzvánění. Zabezpečení telefonu je navíc na prvotřídní úrovni.

Točte jako profesionál. S novým Huawei Mate 40 Pro si studio strčíte do kapsy

Inzerce 5. 11. 2020 INZERCE
Na natáčení prvotřídních videí v profesionální kvalitě už nepotřebujete několik zařízení s různými funkcemi. Vše můžete mít pohromadě, dokonce v jedné kapse. To umožňuje nový smartphone Huawei Mate 40 Pro, který kraluje telefonům nejen fotoaparátem, ale také bezkonkurenčními možnostmi pro natáčení videí.

Udělejte skok vpřed. Nový smartphone Huawei Mate 40 Pro představuje špičku v mnoha směrech

Inzerce 27. 10. 2020 INZERCE
Nejen pouhý krok, ale celý skok kupředu učinila společnost Huawei s revolučním smartphonem Mate 40 Pro, který posouvá možnosti uživatele dál než všechny dosavadní modely. Nový telefon ztělesňuje to nejlepší z technologického potenciálu společnosti a odráží její snahu o inovace a vytvoření toho nejpropracovanějšího telefonu vůbec.

„Jsme jedna rodina. I s pojišťovnou“, říká úspěšná česká manažerka

Inzerce 23. 10. 2020 INZERCE
Čím se inspirovat, když chcete jistotu v pojištění svého byznysu? Ať už se věnujete výrobě, obchodu nebo službám, stojíte v čele rodinné firmy nebo inovativního podniku, vyplatí se podívat, jak to dělají ti nejlepší. Zeptali jsme se Kateřiny Kratochvílové, předsedkyně představenstva dopravní společnosti ICOM transport. document.write(""); document.write("");

Pět mýtů o nabíjení mobilu: vyšťavit nadoraz či nebezpečné noční přebíjení

Inzerce 21. 10. 2020 INZERCE
Asi každý chce, aby baterie v jeho telefonu vydržela co možná nejdéle. A i z toho důvodu existuje nekonečný seznam všemožných fíglů a rad, jak nejlépe prospět životnosti smartphonů. Jenže většina z nich jsou zároveň bludy, které zbytečně straší velkou část uživatelů, aniž by měla jakýkoliv negativní efekt. Podíváme se na ty nejčastější mýty, které se nabíjení mobilů týkají.

Pořizujte prvotřídní fotky se silnou baterií v zádech. Huawei P smart 2021 v sobě ukrývá všestranný potenciál

Inzerce 20. 10. 2020 INZERCE
Že se špičkový foťák nemůže v mobilu potkat s dlouhou výdrží baterie? Ale kdepak, i ty nejlepší věci lze skloubit dohromady. To dokazuje nový chytrý telefon Huawei P smart 2021, který se může pochlubit čtyřmi fotoaparáty, obrovským displejem a zároveň baterií s výdrží maratonce.

Designblok 2020: Klášterní tajemství

Inzerce 9. 10. 2020 INZERCE
Letošní Designblok je unikát. Festival designu, uprostřed nouzového stavu, nastoluje téma Vášně a zároveň určitou kontemplaci, pramenící z charismatické lokace bývalého Kláštera sv. Gabriela, pojmenované Gabriel Loci. Součástí areálu je též návštěvníkům akce zpřístupněný kostel, další zážitky poskytne nedaleký Art House/ Musaion v Kinského zahradách. Dvaadvacátá přehlídka designu různých žánrů- vzhledem k současné epidemiologické situaci- probíhá střídměji a bez zahraničních hvězd.

Dům ve stylu black & white okouzlí na první pohled

Inzerce 5. 10. 2020 INZERCE
Z venkova do města a z města zase zpátky domů, na venkov. Tomáš si přál, aby jeho rodina žila v klidnějším prostředí, než je hlučné město, obklopena přírodou. V rodné vsi se naskytla stavební parcela, a tak se pustil do projektování vlastního domu ve stylu black and white.