Dnes je neděle 2. října 2022., Svátek má Oliver a Olívie
Počasí dnes 15°C Dešťové přeháňky

Kategorie

Komerční sdělení

Plynu bude pro nadcházející zimu pro české domácnosti zajištěno dost

Inzerce 27. 7. 2022 INZERCE
Podle posledních zpráv a ujištění představitelů české vlády bude pro české domácnosti plynu pro příští topnou sezonu zajištěno dostatek. Nemusí tak mít obavy, že si v zimě plynem nezatopí, otázkou samozřejmě zůstává, kolik je to bude stát.

Dodavatel energií: Jak vybrat toho nejlepšího?

Inzerce 18. 5. 2022 INZERCE
Na trhu dnes působí mnoho dodavatelů elektrické energie a zemního plynu. Kvůli nestabilní situaci na trhu s energiemi je však poměrně těžké vybrat toho nejlepšího. Podle čeho dodavatele energií tedy vybrat? Na co si dát pozor před podpisem smlouvy? A jak probíhá přechod k novému dodavateli energií?

Jakou část vyúčtování za energie můžeme ovlivnit?

Inzerce 19. 2. 2022 INZERCE
Vaše účty nemusí být neměnné

Přes tisíc produktů ve slevě. Povánoční výprodej srazil ceny nejlepších telefonů a chytrých hodinek

Inzerce 30. 12. 2021 INZERCE
V povánočním výprodeji se nakupuje vždy nejlépe a zdá se, že letos tomu není jinak.

Stačí pohled. Nový smartphone Huawei Mate 40 Pro umí pracovat i s očním kontaktem

Inzerce 6. 11. 2020 INZERCE
Že chytrý telefon Mate 40 Pro můžete ovládat bez jediného doteku a jen s pomocí gest, není žádná nová věc. Co vás však už možná překvapí o něco víc je, že k některým jednoduchým operacím nepotřebujete ruce vůbec. S pomocí funkce Eyes On Display (EOD) dokáže nový Mate 40 Pro zachytit váš pohled a díky tomu třeba ztlumit hlasitost vyzvánění. Zabezpečení telefonu je navíc na prvotřídní úrovni.

Točte jako profesionál. S novým Huawei Mate 40 Pro si studio strčíte do kapsy

Inzerce 5. 11. 2020 INZERCE
Na natáčení prvotřídních videí v profesionální kvalitě už nepotřebujete několik zařízení s různými funkcemi. Vše můžete mít pohromadě, dokonce v jedné kapse. To umožňuje nový smartphone Huawei Mate 40 Pro, který kraluje telefonům nejen fotoaparátem, ale také bezkonkurenčními možnostmi pro natáčení videí.

Udělejte skok vpřed. Nový smartphone Huawei Mate 40 Pro představuje špičku v mnoha směrech

Inzerce 27. 10. 2020 INZERCE
Nejen pouhý krok, ale celý skok kupředu učinila společnost Huawei s revolučním smartphonem Mate 40 Pro, který posouvá možnosti uživatele dál než všechny dosavadní modely. Nový telefon ztělesňuje to nejlepší z technologického potenciálu společnosti a odráží její snahu o inovace a vytvoření toho nejpropracovanějšího telefonu vůbec.