Dnes je neděle 21. dubna 2024., Svátek má Alexandra
Počasí dnes 2°C Skoro zataženo

Kategorie

Komerční sdělení

Vtipné narozeninové dárky, které rozesmějí každého

Inzerce 16. 1. 2024 INZERCE
Vtipné narozeninové dárky přinášejí radost a smích, což je ideální pro oslavu tak významného dne, jakým jsou narozeniny.

Vinnie Jones se vykašlal na Santu kvůli World of Tanks

Inzerce 22. 11. 2023 INZERCE
Fotbalista a filmová hvězda se dostává do centra pozornosti jako speciální host očekávané Sváteční operaci 2024.

Jak dlouhodobě ušetřit na energiích? Pořiďte si tepelné čerpadlo

Inzerce 16. 8. 2023 INZERCE
Jak funguje tepelné čerpadlo a proč šetří peníze

Okamžitá půjčka je spojená s velmi jednoduchou administrativou

Inzerce 7. 8. 2023 INZERCE
Potřebujete malou finanční injekci? Pak si ji můžete sjednat online, tedy jednoduše a bez osobního jednání na pobočkách. Při splnění všech podmínek už je vše velmi rychlé, peníze lze využít například na nákup do výplaty nebo pro pořízení náhrady za vaše domácí elektro. Výhodou je, že konkrétní účel nebude o ničem rozhodovat. Neúčelový úvěr je dnes už zavedenou klasikou, složitou administrativu nikdo nechce. A s rozhodováním nemusíte spěchat, všechno se totiž odehraje po internetu a kontaktní formulář je možné vyplnit kdykoliv. Schvalovací proces probíhá i během sobot a nedělí, odpověď tedy přijde brzy.

Řešíte stěhování nebo koupi nemovitosti? Víme, u jakých dodavatelů přepíšete energie jednoduše online

Inzerce 8. 3. 2023 INZERCE
Ke změně dodavatele či přepisu energií dochází nejen z důvodu možné finanční úspory, ale i kvůli stěhování nebo pořizování nemovitosti. Podívali jsme se tedy na to, u jakých dodavatelů vyřídíte přepis energií v různých životních situacích jednoduše online z pohodlí domova.

ERÚ zveřejnil výši regulovaných cen za distribuci elektřiny a plynu

Inzerce 4. 1. 2023 INZERCE
ERÚ (Energetický regulační úřad) tak jako každý rok zveřejnil cenová rozhodnutí pro elektroenergetiku a plynárenství, kterými každoročně stanovuje výši regulovaných složek energií pro nadcházející rok. U elektřiny regulované platby meziročně klesnou v průměru o 16,7 % a u plynu naopak o 1,7 % vzrostou. Srovnali jsme pro vás konkrétní finanční rozdíly regulované ceny mezi roky.

Plynu bude pro nadcházející zimu pro české domácnosti zajištěno dost

Inzerce 27. 7. 2022 INZERCE
Podle posledních zpráv a ujištění představitelů české vlády bude pro české domácnosti plynu pro příští topnou sezonu zajištěno dostatek. Nemusí tak mít obavy, že si v zimě plynem nezatopí, otázkou samozřejmě zůstává, kolik je to bude stát.

Dodavatel energií: Jak vybrat toho nejlepšího?

Inzerce 18. 5. 2022 INZERCE
Na trhu dnes působí mnoho dodavatelů elektrické energie a zemního plynu. Kvůli nestabilní situaci na trhu s energiemi je však poměrně těžké vybrat toho nejlepšího. Podle čeho dodavatele energií tedy vybrat? Na co si dát pozor před podpisem smlouvy? A jak probíhá přechod k novému dodavateli energií?