Dnes je středa 1. února 2023., Svátek má Hynek
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

Kategorie

Komerční sdělení

ERÚ zveřejnil výši regulovaných cen za distribuci elektřiny a plynu

Inzerce 4. 1. 2023 INZERCE
ERÚ (Energetický regulační úřad) tak jako každý rok zveřejnil cenová rozhodnutí pro elektroenergetiku a plynárenství, kterými každoročně stanovuje výši regulovaných složek energií pro nadcházející rok. U elektřiny regulované platby meziročně klesnou v průměru o 16,7 % a u plynu naopak o 1,7 % vzrostou. Srovnali jsme pro vás konkrétní finanční rozdíly regulované ceny mezi roky.

Plynu bude pro nadcházející zimu pro české domácnosti zajištěno dost

Inzerce 27. 7. 2022 INZERCE
Podle posledních zpráv a ujištění představitelů české vlády bude pro české domácnosti plynu pro příští topnou sezonu zajištěno dostatek. Nemusí tak mít obavy, že si v zimě plynem nezatopí, otázkou samozřejmě zůstává, kolik je to bude stát.

Dodavatel energií: Jak vybrat toho nejlepšího?

Inzerce 18. 5. 2022 INZERCE
Na trhu dnes působí mnoho dodavatelů elektrické energie a zemního plynu. Kvůli nestabilní situaci na trhu s energiemi je však poměrně těžké vybrat toho nejlepšího. Podle čeho dodavatele energií tedy vybrat? Na co si dát pozor před podpisem smlouvy? A jak probíhá přechod k novému dodavateli energií?

Jakou část vyúčtování za energie můžeme ovlivnit?

Inzerce 19. 2. 2022 INZERCE
Vaše účty nemusí být neměnné

Přes tisíc produktů ve slevě. Povánoční výprodej srazil ceny nejlepších telefonů a chytrých hodinek

Inzerce 30. 12. 2021 INZERCE
V povánočním výprodeji se nakupuje vždy nejlépe a zdá se, že letos tomu není jinak.

Stačí pohled. Nový smartphone Huawei Mate 40 Pro umí pracovat i s očním kontaktem

Inzerce 6. 11. 2020 INZERCE
Že chytrý telefon Mate 40 Pro můžete ovládat bez jediného doteku a jen s pomocí gest, není žádná nová věc. Co vás však už možná překvapí o něco víc je, že k některým jednoduchým operacím nepotřebujete ruce vůbec. S pomocí funkce Eyes On Display (EOD) dokáže nový Mate 40 Pro zachytit váš pohled a díky tomu třeba ztlumit hlasitost vyzvánění. Zabezpečení telefonu je navíc na prvotřídní úrovni.

Točte jako profesionál. S novým Huawei Mate 40 Pro si studio strčíte do kapsy

Inzerce 5. 11. 2020 INZERCE
Na natáčení prvotřídních videí v profesionální kvalitě už nepotřebujete několik zařízení s různými funkcemi. Vše můžete mít pohromadě, dokonce v jedné kapse. To umožňuje nový smartphone Huawei Mate 40 Pro, který kraluje telefonům nejen fotoaparátem, ale také bezkonkurenčními možnostmi pro natáčení videí.