Dnes je čtvrtek 4. března 2021., Svátek má Stela
Počasí dnes 2°C Dešťové přeháňky

Žena 30 let zdobila svůj dům a diví se, že je neprodejný

Žena 30 let zdobila svůj dům a diví se, že je neprodejný
Přeměna a výzdoma domu trvala skoro třicet let. Jenže nikdo ho takhle opravený nechce... | zdroj: Profimedia.cz

Opravám domu, který dříve sloužil jako squat, věnovala umělecká hrnčířka třicet let svého života. Teď se dům snaží prodat, ale nemůže najít žádného zájemce. Při pohledu na - jemně řečeno - originální výzdobu se není moc co divit...

Extravagantní britská hrnčířka Mary Rose Youngová za 30 tisíc liber zachránila chátrající dům a postupně si z něj vytvořila svůj útulný domov. A útulnost v jejích očích znamená pestrý, cukrkandlový domeček pro panenky. Vnitřek venkovské chalupy zdobí v každém koutě její autorské výrobky hýřící barvami jako v cukrárně.

Když se byla po téměř třiceti letech se svým zdobením domu konečně spokojená, rozhodli se s manželem,  že ho prodají a nedaleko si otevřou malý penzion. Podle realitních agentů by dům měl mít hodnotu nejméně 500 tisíc liber (14,8 milionu korun).

Jenže ouha - za celých šest let, co je dům na prodej, si ho přijel osobně - ze zvědavosti - prohlédnout jen jeden člověk. Zbytek od cesty odradí už prohlížení fotek interiéru...

Youngová si z toho ale hlavu nedělá, jí a jejímu manželovi se růžový domek líbí a kvůli nezájmu kupců ho rozhodně měnit nehodlají. 

Zdroje:
The Sun

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,130 26,230
USD 21,680 21,820
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma