Štěně se podobá slavnému umělci. Přinese mu to štěstí?

GALERIE MAGAZÍN - Magazín autor: Šárka Novotná

Toto štěňátko nemělo nejlepší vstup do života. Ovšem brzy se na něj snad štěstí zase usměje. A pomoci mu může jeho neobvyklý vzhled.

Salvador Dolly

Salvador Dolly , zdroj: Profimedia.cz

Fenka křížence má totiž pod čumákem skvrnu, která se podobá knírku slavného malíře Salvadora Dalího. Proto získala i svou přezdívku - Salvador Dolly. Už beztak roztomilému štěněti neobvyklá ozdoba jen přidává na rozkošnosti.

Chybělo přitom málo, a místo teplého pelíšku a mezinárodní pozornosti měla fenka mnohem horší zázemí a možná by ani nepřežila. S matkou a sourozenci totiž žila na ulici.

První velkou kliku však měla poté, co ztrápenou rodinku našli dobrovolníci organizace Hearts & Bones. Psí bezdomovci pak získali přístřeší a péči v jednom z útulků v Dallasu. 

Již brzy ale rodinu čeká velká cesta! Koncem srpna se vypraví, samozřejmě za pozorného lidského doprovodu, do New Yorku, kde snad všichni konečně najdou nový, stálý domov. 

Malá psí celebrita bude mít hledání zřejmě celkem jednoduché. Už nyní prý pracovníci útulku dostávají ohledně svěřence spoustu dotazů. Zároveň ale upozorňují, že dalším devíti sourozencům sice chybí knírek, roztomilosti však mají i tak na rozdávání.

Tagy: zahraničí Texas Spojené státy psi a kočky domácí mazlíček zajímavosti a kuriozity zvířata a příroda příroda kuriozity

Zdroje: YouTube,Standard.co.uk