Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes 0°C Zataženo

Garáž: Nová televizní show o autech už dnes večer!

Garáž: Nová televizní show o autech už dnes večer!
zdroj: tisková zpráva

Trvalo to dlouho, stálo nás to hodně sil, ale povedlo se. První série nového motoristického televizního pořadu je tady. Garáž po loňských prvních online krůčcích konečně dospěla a od 18. dubna začne vysílat nejen na internetu, ale i v televizi. Konečně pro vás máme potřebné podrobnosti k tomu, abyste věděli kdy a kde ji můžete sledovat.

Garáž je československý projekt dvou motoristických novinářů, kterým přestalo stačit ťukání slov do počítače a rozhodli se o své automobilové zkušenosti podělit i obrazově. Jakub Rejlek a Rastislav Chvála jsou automobilovými nadšenci tělem i duší, automobiloví blázni, kteří se narodili s benzínem v krvi. A přesně toho bude nová automobilová televizní show vypadat. Žádné obyčejné testy, hodnocení technických údajů nebo rozhovory s právníky a zástupci pojišťoven. Garáž bude žít, bude pulsovat, bude vás bavit a auta poženeme až na samé hranice jejich možností, a to nejen ty sportovní.

Garáž bude naším studiem, odkud budeme uvádět jednotlivé reportáže. Garáží se chceme vrátit k samým kořenům automobilového nadšenectví, do dob, kdy naši tátové chodili do svých garáží a relaxovali při práci na svých plechových miláčcích, do Garáže mladých, které snili o svých sportovních a supersportovních autech, do Garáže kde se stavějí ty nejzajímavější závodní auta. I naše Garáž připomene doupě těch nejzarytějších autařů.

zdroj: Archiv

A co v pořadu Garáž vlastně najdete? Legendy a závodní speciály, auta do kterých se sami posadíme a pořádně projedeme a zprostředkujeme vám dojmy z řízení jedinečných vozidel. Netradiční srovnání současných automobilových novinek, kterým nedarujeme nic zadarmo. Současná moderní auta, které podrobíme náročnému zkoumání a testování, supersporty a exkluzivní speciály, které jen těžko spatříte na silnici a nakonec také vtipně natočenou bezpečnost. Každý z deseti dílů bude mít jasnou strukturu a téma, které ho bude provázet.

A kde Garáž uvidíte? Na jedné televizní stanici a dvou internetových stránkách. Premiéra každého z deseti dílů proběhne vždy v pátek daného týdne v 20:00 na televizní stanici Sport 5! A začínáme 18. dubna. První repríza pořadu následuje hned v sobotu v 8:30 a po víkendu v pondělí proběhne premiéra pořadu na internetových stránkách www.ifaster.cz a auto.sme.sk. Nakonec bude následovat druhá repríza pořadu na Sport 5 v průběhu týdne.

Televizní pořad Garáž se tak během jednoho týdne objeví hned čtyřikrát a dá možnost užít si 26 minut čistého času všem automobilovým nadšencům! Tak hurá do toho a šijte do nás, posílejte náměty a dávejte nám zpětnou vazbu. Náš pořad půjde do televize po sériích, vždy deset dílů, které se odvysílají po týdnu. Začínáme dílem, který jste možná už před pár měsíci viděli online, protože šlo o pilotní projekt, ale hned poté budou následovat nové materiály, o kterých vám povíme víc, až se bude blížit jejich premiéra.

Zdroje:
Vlastní