Dnes je sobota 28. ledna 2023., Svátek má Otýlie
Počasí dnes -4°C Zataženo

Složka na dokumenty - věci, které je třeba mít na paměti při navrhování

Složka na dokumenty -  věci, které je třeba mít na paměti při navrhování
zdroj: Freepik.com

Vyberte si složky pro každou příležitost - šanony na dokumenty A4, papírové šanony pro ukládání firemních tiskovin a pro jejich elegantní prezentaci, ale také třeba šanony, které fungují jako obaly na marketingové materiály. Stačí použít moderní možnosti vzhledu a šablonu doplnit vlastním potiskem.

Standardní složky jsou univerzální
Složky lze denně využívat různými způsoby a bez nich by byl život bezpochyby složitější. Ve složkách ukládáme různé dokumenty od firemních záznamů, jako jsou smlouvy nebo prodejní faktury, až po zdravotní záznamy, které si obvykle vedeme doma. Skládačky také využívají školní děti a teenageři k ukládání plastických kreseb nebo učebních materiálů. Navzdory rostoucí roli digitálních dokumentů v našem každodenním životě se většina důležitých dokumentů tiskne a archivuje tradičním způsobem. Bez různých typů složek by to tak komfortně nešlo. Pro větší pohodlí a usnadnění života byly vytvořeny různé typy.

Standardní složky jsou nabídkou šanonů za nejlepší cenu. Pokud však máte vlastní nápad na složku, můžete si její vzhled a potisk navrhnout sami. Výběr složek je skutečně pestrý a není snadné zvolit tu nejlepší. Vyberte si jak tenké papírové šanony, které jsou skvělé pro archivaci, vhodné i pro uložení do větších krabic nebo pořadačů - tak i kartonové šanony. Jsou o něco silnější a pevnější, bude fungovat jako samostatný obal na dokumenty. Využijete je i při obchodních jednáních s klienty mimo areál společnosti, nebo jako obal na propagační materiály pro zhotovitele.

Druh papíru a velikost složky
Abyste se orientovali lépe v nabídce složek s možností potisku, vyberte si vhodný papír. Materiálem tak může být matný křídový, Woodstock Betulla, který má texturu vlákna, je v barvě slonové kosti, další možností je například složka na dokumenty vyrobená z hladkého papíru ve stříbrné barvě. Na výběr jsou i další alternativy.
Zvolit si můžete i oboustranný či jednostranný potisk. Online tiskárna vám může připravit na přání loga či vzory na složky. Objednat si můžete standardní složky A4, které zvládnou většinu dokumentace - https://justprint.cz/produkty/slozky.

Vhodný uzavírací systém
Složky z našeho sortimentu jsou k dispozici s různými uzavíracími systémy. Nejjednodušší jsou vázané šanony - vhodné do archivu a tam, kde kladete důraz na dobrou kvalitu za nejnižší cenu. Máte rádi pracovní komfort a jednoduchá řešení? Navlékněte tedy složky na gumičku, kterou si můžete vybrat v mnoha barvách.
Klasické vázané šanony a pořadače s gumičkou mají široké využití nejen doma, ale i v kancelářích a školách. Jedná se o ekonomické produkty, díky kterým můžete své dokumenty uspořádat esteticky, s malými finančními náklady. Jsou vyrobeny z kartonu a lze je libovolně popsat nebo ozdobit dle vlastní představy. Složky na suchý zip jsou také pohodlnými skladovacími produkty, které lze zavřít rychlým a pohodlným způsobem. Díky tomu, že jsou vyrobeny například z tvrzeného kartonu, jsou odolné a díky širšímu hřbetu se do nich vejde větší množství dokumentů, které jsou chráněny proti ohnutí.

Barevné papírové složky pro náročné zákazníky
Složka není jen praktickým doplňkem pro ukládání dokumentů. V mnoha případech je důležitý i její design – například když i předáváte klientovi. Není to jediný případ, kdy stojí za to věnovat pozornost barvám a stylu. Elegantní různobarevné kartonové složky skvěle poslouží i při umístění na stůl nebo na knihovnu. Pokud zavedete vhodný způsob třídění obsahu složek v jednotlivých barvách, zlepšíte organizaci dokumentace.

Zdroje:
Inzerce