Dnes je středa 27. října 2021., Svátek má Šarlota a Zoe
Počasí dnes 4°C Oblačno

Kategorie

Komerční sdělení

Krásný smartphone s dobrým foťákem a výdrží - Huawei nova 9

Inzerce 25. 10. 2021 INZERCE
Neustále pospícháme a někam se ženeme, proto očekáváme, že se zařízení přizpůsobí nám a ne my jemu, zároveň nám pomůže v běžném denním programu a bude nás svým designem reprezentovat. Přesně takový je smartphone Huawei nova 9. Stylový a ultralehký design, silný fotoaparát, vysoký výkon a dlouhá výdrž baterie. 

Správně osázené květináče osvěží vaši zahradu i v zimě

Inzerce 13. 10. 2021 INZERCE
Ať už máte malý balkon, terasu nebo potřebujete oživit zajímavou zelení zpevněné plochy na vaší zahradě, určitě oceníte tip na květináče vhodné do exteriéru. 

Prodejte svůj starý vůz na největším evropském online tržišti s automobily

Inzerce 8. 10. 2021 INZERCE
Dosloužilo již vaše auto nebo je pro vaši rodinu zkrátka už malé, ale přesto je v perfektním stavu a chcete ho prodat dál? Přenechte prodej svého ojetého vozu profesionálům. Kde? O odpověď na tuto otázku se s vámi rádi podělíme.

VPS hosting – skvělé cloudové řešení pro malé i velké firmy

Inzerce 7. 10. 2021 INZERCE
Doba papírů, šanonů a tužek je nenávratně pryč. Pokud chce firma v dnešní době fungovat efektivně, je pro ní naprosto nevyhnutelná digitalizace. A to ve všech ohledech. Moderně fungující společnosti se proto neobejdou bez kvalitních cloudových služeb, které jsou oporou podnikání ve 21. století. I software a cloud však musí být opřený o reálný základ. Tím jsou samozřejmě servery a počítače. 

Dámské bundy: podívejte se na nejnovější trendy pro tuto sezónu

Inzerce 23. 9. 2021 INZERCE
Mezi módními bundami pro tuto sezónu dominují krátké, objemné modely. K dispozici budou jak velmi teplé, péřové verze, tak i bomberové bundy a pilotky určené do teplejších dnů. Nabídka je skutečně pestrá a vybere si každý.

Řádění živlů připomíná: udělejte si čas na pojištění majetku

Inzerce 13. 9. 2021 INZERCE
Bouřky se v Česku objevují stále častěji a s nečekanou intenzitou. Následky pak odhalí jeden velký nešvar – zastaralé pojistné smlouvy, které majitelům domů rozhodně dobře neposlouží. Řešení přitom nabízí nejen pojišťovny, ale do velké míry také záleží na přístupu a rozhodnutí majitele nemovitosti.

Ilustrátorka Tina Minor a tablet Huawei MatePad 11 vám ukážou, jak na kreslení

Inzerce 10. 9. 2021 INZERCE
Kreativní proces není vždy výsadou profesionálních výtvarníků. Je dokázané, že výtvarná tvorba pomáhá duševní pohodě a také lépe zvládat stres. Takové aktivitě se proto vyplatí dát šanci, i když jsme nikdy aktivně nakreslili. Ilustrátorka Tina Minor se s vámi prostřednictvím unikátních videí s demonstrací na konkrétních případech podělí o praktické tipy a triky, jak uvolnit uzdu kreativní fantazii a přenést své nápady na digitální papír.