Dnes je sobota 1. října 2022., Svátek má Igor
Počasí dnes 6°C Občasný déšť

Kategorie

Komerční sdělení

Plastům odzvonilo: Používejte virtuální platební kartu

Inzerce 27. 9. 2022 INZERCE
Představte si kartu, kterou máte vždy u sebe, nemůžete ji ztratit ani vám ji nikdo neukradne. Že to zní jako sci-fi? Naopak. Obliba virtuálních karet mezi Čechy stoupá. Přečtěte si, jaké jsou výhody virtuální karty, jak ji získáte a jak to je s jejím zabezpečením.

Filmová filharmonie startuje novou výroční sezónu

Inzerce 26. 9. 2022 INZERCE
Superman, E. T. - Mimozemšťan, Star Wars či Harry Potter - to je jen částečný výčet titulů, jejichž skvělá hudba zazní na koncertě Filmové filharmonie k poctě světoznámého skladatele Johna Williamse. Tento velikán filmové hudby letošní rok oslavil významné životní jubileum, a proto se Filmharmonie rozhodla věnovat další koncert jeho nezapomenutelné hudbě. Již 1. října zazní v pražském Rudolfinu to nejlepší z pera Johna Williamse.

Více času na kreativitu? Vytvořte si vlastní mini studio s Huawei MateBook X Pro

Inzerce 23. 9. 2022 INZERCE
Najít počítač, který je vhodný pro potřeby designerů, se často zdá jako nereálný úkol. Tito uživatelé potřebují notebooky s vhodnými funkcemi - od kvalitního displeje, připojení Wi-Fi, až po špičkový výkon. Ti, kteří se věnují grafickému designu, úpravě fotografií nebo kancelářští pracovníci, kteří potřebují přenositelnost a vysoký výkon, by měli zvážit zbrusu nový HUAWEI MateBook X Pro, který splňuje jejich potřeby - funguje přesně jako mini designové studio se snadnou obsluhou.

Princip fungování tepelného čerpadla

Inzerce 22. 9. 2022 INZERCE
Tepelná čerpadla jsou v dnešní době velmi oblíbená. Je to způsobeno hned několika jejich vlastnostmi. Především proto, že se jedná o téměř bezemisní zdroj tepla, který je velmi šetrný k životnímu prostředí. Navíc mají velmi dlouhou životnost, a tak z dlouhodobého hlediska dokážou ušetřit peníze, které byste zaplatili za energie. Statisticky se vám tato investice vrátí nejpozději do deseti let.

Jak po létě zvládnout návrat k běžným povinnostem? Vybavte se na to technologiemi díky slevám od HUAWEI

Inzerce 21. 9. 2022 INZERCE
Děti už jsou zpátky ve školních lavicích a i my se po období dovolených vracíme do kanceláří. Není divu, že po prosluněných letních dnech pro nás bývá návrat do běžného režimu náročný. Zkuste si letos dodat trochu té studijní a pracovní motivace správnou výbavou! Až do 25. září získáte notebooky, smartphony, tablety, chytré hodinky i audio příslušenství od HUAWEI se slevou v rámci akce „Zpátky do školy“.

Jak balit kreativně? Balte s dřevitou vlnou

Inzerce 19. 9. 2022 INZERCE
Dřevitá vlna umí zázraky. Máme pár tipů, jak s ní ozdobit dárková balení a jak kombinovat barvy.

Ovládejte svůj notebook chytře pomocí gest. S touchpadem HUAWEI je to hračka!

Inzerce 8. 9. 2022 INZERCE
Že může být práce s notebookem mnohem jednodušší, než jak jsme byli dosud zvyklí, o tom přesvědčuje HUAWEI s novou vylepšenou verzí MateBooku X Pro. Novinka přichází s velice intuitivním systém ovládání pomocí gest na touchpadu, stejně jako s možností řídit vybrané funkce zcela bezdotykově. Díky tomu můžete počítač ovládat efektivně a plnohodnotně i bez použití klasické myši.

Sokolovna v Černovicích opět žije sportem i tradicí šibřinek

Inzerce 30. 8. 2022 INZERCE
Příběh sokolovny v Černovicích je dokladem pozoruhodného nadšení, úsilí i sepětí, které stálo na pozadí vzniku sokolských tělocvičen. Místní spolek si svou sokolovnu sám navrhl, zafinancoval a během jediného roku 1933 i postavil. O to smutnější byl její osud v poválečné éře, kdy budova postupně chátrala. Zachránila ji až generální oprava, započatá před dvěma lety. Dnes je černovická sokolovna k nepřehlédnutí: výrazná fasáda, barevně sladěná nová střecha a v průčelí socha sokola.