Dnes je středa 22. května 2024., Svátek má Emil
Počasí dnes 18°C Skoro zataženo

Kategorie

Komerční sdělení

Fakturační programy zdarma: na co si dát pozor

Inzerce 14. 5. 2024 INZERCE
Volba fakturačního programu patří k prvním krokům, které nové podnikatele čekají. Zejména menší živnostníky, kteří posílají jen několik faktur měsíčně, mohou lákat bezplatné online programy. Ale pozor – jak říká přísloví: „Nic není zadarmo.“ Na co si při výběru fakturačního programu dát pozor?

Grill Josper, tajemství nejlepších šéfkuchařů

Inzerce 10. 5. 2024 INZERCE
Šéfkuchař Jaroslav Zahálka z Art Restaurant Mánes přirovnal grilovací pec Josper k „Ferrari“ v kuchyni. Proč (téměř) všichni známí šéfkuchaři pracují s tímto grilem?  Co má Josper vyjímečného, že (téměř) všichni významní šéfkuchaři si ho přejí? A když říkáme významní, myslíme to vážně. Například Martín Berasategui, jeden ze tří šéfkuchařů s nejvíce hvězdami Michelin (aktuálně jich má 12), nebo Bittor Arginzoniz  tvůrce nejprestižnější steakové restaurace světa  Asador Etxebarri, nedají na Josper dopustit.

Květen vyžene děti učit se ven

Inzerce 2. 5. 2024 INZERCE
S blížícím se květnem je tady Měsíc školních zahrad. Za oblíbenou akcí na podporu pobytu a venkovní výuky dětí stojí Nadace Karel Komárek Family Foundation. Ta má letos za cíl v mateřských školách prodloužit čas, který učitelé běžně tráví s dětmi venku. Odpovídá tomu poselství kampaně – zahrada je taky třída! Zapojte školku, kam chodí vaše děti!

Vybíráte zdivo na dům?

Inzerce 12. 4. 2024 INZERCE
Pokud ano, kromě materiálu zdících tvárnic narazíte i na pojmy jako je jednovrstvé nebo sendvičové zdivo. Srovnání výhod obou variant dobře ilustruje odpověď na otázku, kterou dostali pracovníci technické podpory společnosti Xella, výrobce pórobetonových stavebních prvků Ytong.

Vyhrajte jeden s deseti balíčků s tématem Švejka z World of Warships

Inzerce 12. 4. 2024 INZERCE
Sady triček, kšiltovek a plecháčků s motivem Josefa Švejka

Kouzlo ve formě letáků: Klíč k zapamatování značky

Inzerce 11. 4. 2024 INZERCE
V dnešním světě marketingu, kde digitální prostředí dominuje, je stále důležité nezapomínat na tradiční metody propagace, jako je tisk letáků, kterým dokážete oslovit skupinu zákazníků pohybující se v určitém čase na určitém místě. Tento článek vám poskytne ucelený pohled na to, jak vytvořit efektivní akční leták a jak ho dostat do rukou správného zákazníka.

Mezinárodní festival Laterna fest 2024

Inzerce 8. 4. 2024 INZERCE
Program Laterna festu nabídne tanec i pohybové divadlo, mistrovství komiky či vizuálně poutavou poetiku. Soubory jako Sankai Juku, Umbilical Brothers či Sirqus Alfon patří ke světové špičce a do České republiky zavítají po dlouhé pauze, nebo vůbec poprvé.

10 nejdůležitějších informací o kryptoměnách

Inzerce 8. 4. 2024 INZERCE
O kryptoměny a zejména Bitcoin aktuálně zakopáváme v online světě doslova na každém rohu. Pokud jste v této oblasti nováčky, máte asi celkem dost otázek. Pojďme některé z nich zodpovědět.