Dnes je sobota 5. prosince 2020., Svátek má Jitka
Počasí dnes 8°C Oblačno

Kategorie

Komerční sdělení

Black Friday srazil ceny nejoblíbenějších produktů od Applu a Samsungu

Inzerce 27. 11. 2020 INZERCE
Black Friday jede na plné obrátky. Do akce se nově dostávají také vlajkové telefony od Samsungu a oblíbené produkty od Applu. Slevy až 10 tisíc korun se nevyhnuly dokonce ani nejnovějším smarpthonům.

Black Friday u Huawei bude poprvé živě. Sledujte přímý přenos a získejte skvělé slevy

Inzerce 25. 11. 2020 INZERCE
Poprvé v historii nabídne společnost Huawei své zlevněné výrobky v rámci Black Friday během speciálního živého vysílání. Při sledování přímého přenosu pořadu Huawei LIVE SALES si zájemci budou moci s výraznými slevami objednat chytré hodinky, notebooky, telefony a další výrobky. Ušetří při tom až 50 % z běžné ceny. Součástí akce bude i vědomostní soutěž o ceny, ve které můžete vyhrát mimo jiné i legendární skládací telefon Mate XS za 1 korunu.

Umění & investice

Inzerce 19. 11. 2020 INZERCE
Zdá se to celkem snadné, nakoupit za dobrou cenu kvalitní umělecké dílo a za pár let (v horším případě za pár desetiletí) je prodat a slušně vydělat. Tak samozřejmé to ale není, jak to může zprvu vypadat. V čem je háček? Možná byste byli spíš úspěšní jako věštci nebo věštkyně, než by se vám podařilo vydělat investicí do umění na barák :)

Palivové brikety jsou nejlepší variantou pro vytápění vaší domácnosti

Inzerce 16. 11. 2020 INZERCE
Efektivnější, praktičtější a čistší než konvenční palivové dříví. Dřevěné brikety jsou na prvním místě v seznamu špičkového palivového dřeva. Díky vysoké výhřevnosti, bezkonkurenční praktičnosti, a především ekologickým specifikám jsou dřevěné brikety nejlepším řešením pro efektivní, udržitelné a nižší náklady na vytápění.

Jak na obývací pokoj s útulnou atmosférou, který se jen tak neokouká

Inzerce 9. 11. 2020 INZERCE
Obývací pokoj je místem odpočinku, čerpání energie i společného setkávání, tedy prostorem, kde můžete být nejen s rodinou, ale i sami se sebou. Přečtěte si praktický návod, podle kterého vyšperkujete svůj obývák tak, že v něm bude radost trávit čas.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,440 26,520
USD 21,820 21,940
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma