Dnes je středa 21. dubna 2021., Svátek má Alexandra
Počasí dnes 6°C Dešťové přeháňky

Kategorie

Komerční sdělení

Krátkodobé půjčky jsou v moderním světě velmi oblíbeným produktem

Inzerce 31. 3. 2021 INZERCE
Nemusíte na ně dlouho čekat, stejně tak není nutné, abyste podstupovali jakékoliv osobní schůzky.

Jak snížit spotřebu elektřiny v domácnosti? Nejvíce jí spolknou spotřebiče a neefektivní vytápění

Inzerce 24. 3. 2021 INZERCE
Spotřeba elektrické energie v českých domácnostech od 90. let výrazně klesá. I tak jsou ale účty za elektřinu stále výraznou položkou v rodinném rozpočtu. Některé způsoby, jak snížit spotřebu energie v domácnosti, jsou přitom poměrně snadné. Něco změníte ze dne na den. Jinde se neobejdete bez větší investice. Podívejte se s námi na to, čím ulevíte nejen své peněžence, ale také životnímu prostředí. 

5 nápadů, jak zmodernizovat obývací pokoj bez rekonstrukce

Inzerce 24. 3. 2021 INZERCE
Jaro je za dveřmi a vy máte pocit, že váš obývací pokoj volá po změně, ale nechce se vám pouštět do nákladné rekonstrukce? Inspirujte se našimi jednoduchými tipy a proměňte obývací pokoj k nepoznání během pár dnů. Bez bourání a řemeslníků. 

Puškohledy a další lovecké vybavení

Inzerce 23. 3. 2021 INZERCE
Součástí klasického loveckého vybavení nejsou pouze zbraně, ale také kvalitní lovecké vybavení. Patří sem například lovecké svítilny, které zajistí, že vidíte to, co potřebujete, aniž byste světlem vyplašili zvěř. Termovize, které vám umožní lovit i v noci, jsou další skvělou součástí lovecké výbavy. 

Nové trendy v kuchyních v roce 2021

Inzerce 10. 3. 2021 INZERCE
Kuchyňské trendy se mění většinou jen velmi pozvolna a ani letošek není výjimka. Stále se setkáváme hlavně s ozvěnami minulého roku, avšak obohacenými o nápadité nové směry. Co letělo minulý rok? Minimalismus, přírodní materiály, beton a kámen, barevná kuchyně, tmavá kuchyně…

Pořešte valentýnské dárky. Chytré hodinky nebo skvělá sluchátka koupíte u Huawei za nejnižší ceny

Inzerce 4. 2. 2021 INZERCE
Dárky na svatého Valentýna pořídíte rychle a jednoduše až do 14.2. jedině u Huawei. Všechny výrobky v nabídce nyní nakoupíte se slevou až 30 %. Darujte nejnovější sluchátka FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku, která skvěle hrají i na těch nejrušnějších místech. Chytré hodinky WATCH GT 2 vám zase pohlídají zdraví a potěšit můžete i mobilní vlajkovou lodí značky Huawei, králem fotomobilů Mate40 Pro. Při objednání dárků na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) budete mít navíc dopravu zcela zdarma. Valentýnská akce společnosti Huawei probíhá také u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Quadrio, Datart a dalších.

Hypoteční sazby půjdou v letošním roce nahoru

Inzerce 29. 1. 2021 INZERCE
Pokud někdo aktuálně uvažuje o hypotéce, může si vybírat ze spousty různých variant. Tak jako tak se budou určitě vyznačovat velmi nízkou úrokovou sazbou. Hovořit je možné o takřka rekordních minimech. V následujících dnech, týdnech a měsících dojde ke změnám výše této sazby, která může dle odhadů dosáhnout až 3 %. Jaký je hlavní důvod? Především nejistota spojená s růstem ekonomiky po koronavirové krizi. My se v následujících řádcích podíváme jednak na poptávku po hypotékách v loňském roce a jednak také na zájem o nákup nemovitostí. Samozřejmě se zaměříme i na konkrétní růst sazeb a některé další důležité aspekty. 

Češi touží po vlastním bydlení. Jejich zájem se zvyšuje i přes narůstající ceny bytů

Inzerce 18. 1. 2021 INZERCE
Pořízení vlastního bydlení je velkým životním krokem. Nízké sazby hypotečních úvěrů, které klesly pod 2 %, a nedávné zrušení daně z nabytí nemovitosti nahrávají nejen investorům, ale i makléřům. Jak ukazují statistiky, Češi touží po vlastním domově rok od roku více. A to i přesto, že ceny bytů neustále rostou.