Dnes je sobota 31. července 2021., Svátek má Ignác
Počasí dnes 26°C Oblačno

Kategorie

Komerční sdělení

Rychlá půjčka až 150 000 Kč s vyplacením do 15 minut

Inzerce 16. 7. 2021 INZERCE
Odpadlo vám financování nebo čelíte nečekaným výdajům, které si žádají pohotové řešení? Dobrá zpráva, vše můžete vyřešit během čtvrt hodiny, aniž byste někam chodili. Online půjčka s dlouhodobou splatností je posuzována v řádech několika minut a ihned vyplácena na účet, díky čemuž lze ještě dnes uhradit vše, co vás čeká.

Kde si půjčit do výplaty i o víkendu a do 15 minut?

Inzerce 15. 7. 2021 INZERCE
Nedorazila vám peníze od zaměstnavatele, nebo vás týden před výplatou zastihl nečekaný výdaj, který byl nutné uhradit? S komplikovanou situací může pomoci krátkodobá půjčka, s níž pokryjete alespoň to nejnutnější. Požádat o ni lze online z PC i mobilního telefonu, a jelikož společnost posuzuje každého klienta ihned, dokáže vám peníze vyplatit na účet do čtvrt hodiny.

Nové hodinky řady HUAWEI WATCH 3 přinášejí dlouhou výdrž baterie, výjimečný design a chytré ovládání

Inzerce 13. 7. 2021 INZERCE
Společnost Huawei uvádí na český trh chytré hodinky HUAWEI WATCH 3 a HUAWEI WATCH 3 Pro. Dlouho očekávané hodinky s operačním systémem HarmonyOS v sobě spojují všechny vlastnosti dokonalého osobního asistenta – na jedno nabití vydrží až tři týdny a obsahují nespočet funkcí se snadným a chytrým ovládáním. Navíc díky svému elegantnímu designu a různým provedením sednou opravdu každému.

Zakynthos: Ostrov krásných pláží a ohrožených želv

Inzerce 7. 7. 2021 INZERCE
Traduje se, že na Zakynthosu zažijete plážový písek nejjemnější, moře nejmodřejší a vůně květů nejomamnější. Kromě toho si právě tady můžete zaplavat ve společnosti karet obecných, což je zážitek na celý život.

Svět končí veronskými hradbami, léto začíná v Plzni

Inzerce 2. 7. 2021 INZERCE
Čtrnáctý ročník festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem přináší premiéru Romea a Julie v režii a úpravě Jakuba Špalka. Specifiku inscenace tvoří úsporný výběr osmi nejdůležitějších figur veronského dramatu a úhel pohledu vypravěče. Známou hru sledujeme očima významné osobnosti města- Juliina otce Kapuleta, sympaticky energicky ztvárněného Janem Zadražilem.

Nejoblíbenější tenisky pro muže

Inzerce 16. 6. 2021 INZERCE
Tenisky se nosí na celé zeměkouli, to je zkrátka fakt, kterému by se v minulém století ještě všichni smáli. Tenisky totiž kdysi nosili pouze sportovci a těch byla jenom hrstka, protože sportovat nebylo tak cool jako dnes.

Hledáte kvalitní rum? Zjistěte, podle kterých parametrů vybrat ten nejlepší

Inzerce 14. 6. 2021 INZERCE
Mezi nejoblíbenější alkoholické nápoje světa patří rum. Jenže není rum jako rum. Jednotlivé rumy se od sebe liší barvou, ale také postupem výroby, který odpovídá konkrétním lokálním tradicím. Jak poznat skutečně luxusní rum a dopřát svým chuťovým pohárkům to nejlepší?

Transplantace vlasů: co všechno musíte vědět předem

Inzerce 10. 6. 2021 INZERCE
Když vlasy nadměrně vypadávají nebo nerostou tak, jak by měly, je to velmi frustrující. Na vině může být hned několik příčin, od nesprávné péče o vlasy, jejich nadměrného zatěžování (tvarování pomocí žehličky na vlasy, fénu či kulmy, vystavení nadměrnému slunci či větru), až po různé nemoci, jako je například hormonální nerovnováha nebo poruchy funkce štítné žlázy. Pokud vlasy vypadávají ve velkém množství, je na čase co nejdříve navštívit lékaře. Nejedná se totiž jen o estetický problém.