Dnes je středa 25. listopadu 2020., Svátek má Kateřina
Počasí dnes -1°C Zataženo nízkou oblačností

Romantika pod širákem tak trochu jinak

Romantika pod širákem tak trochu jinak
V ceně ubytování je uvítací balíček, snídaně i osobní komorník | zdroj: Profimedia.cz

Chcete si zavzpomínat na léta dospívání, kdy jste s kamarády při sjíždění vody spali pod širákem, ale patříte už do generace, který si na festivaly rezervuje pokoj v pensionu? Apartmány pod širým nebem je možná řešení...

Co si budeme nalhávat, v určité životní etapě už není pro většinu lidí karimatka zrovna nejpohodlnější loží. Jenže spaní pod širákem má své kouzlo, ať je vám osmnáct, nebo čtyřicet. Umělci Frank a Patrik Riklinovi ve spolupráci s hotelovým expertem Danielem Charbonnierem vytvořili řešení, které v sobě spojuje romantiku pod hvězdami a zároveň pohodlí a luxus. 

Ve švýcarských Alpách provozují Zero Real Estate, hotelové apartmány, v nichž pokoje nemají stěny. Za 245 liber (7300 korun) můžete strávit romantickou noc v přírodě pod hvězdným nebem (teda pokud budete mít štěstí), ale bez karimatek a spacáků - v pohodlné manželské posteli z masivu, s nočními lampičkami, snídaní a osobním komorníkem.

V základní výbavě každého ze tří "pokojů" jsou přikrývky navíc, baterky, powerbanka na nabití mobilů, slunečník a samozřejmě síť proti hmyzu. Pokud budete mít smůlu na počasí a bude pršet, vždycky je k dispozici suchá alternativa v nedalekém stavení.

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,130 26,230
USD 21,970 22,090
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma