Nové jiskření? Pája ze Survivoru si užíval Matějskou po boku slavné influencerky
25. 4. 2025 – 7:00 | Magazín | BS

Svérázný a oblíbený fitness trenér a účastník reality show vyrazil za zábavou. A nebyl u toho sám.
Páju Tótha si určitě pamatujete z alespoň jedné reality show – svojský mladík nejdřív kvalitně zabojoval v Love Islandu a později se stal legendárním záškodníkem i v Survivoru, když v noci snědl komplet celé zásoby konkurenčního kmene.
Love Island opustil po boku influencerky Yenifer Cao, vztah ale vydržel jen velmi krátce. Z čehož ovšem nikdo nesmutní a život jde dál.
A možná s novou partnerkou, ačkoliv se jedná o čiročirou spekulaci: Pája vyrazil na Matějskou v doprovodu jiné influencerky, Dominique Alagii (druhá z Love Islandu). Celý výlet sdíleli na sociálních sítích a vypadalo to, že se baví nadmíru dobře.
Fanoušci samozřejmě hned začali debatovat, jestli jsou Pája s Dominique jen přátelé, nebo to mezi nimi zajiskřilo o něco víc. Potvrzení (ale ani vyvrácení) však zatím nepřišlo.
„Nechci zmiňovat, s kým jsem byl na Matějské pouti, a ani nic interního z mého života,“ reagoval Pavel na dotaz redaktorů eXtra.cz. Dominique nereagovala vůbec.