Dnes je pondělí 6. února 2023., Svátek má Vanda
Počasí dnes -8°C Oblačno

Král šílenců Eminem v novém klipu zvrací LEGO a dostává pěstí

Král šílenců Eminem v novém klipu zvrací LEGO a dostává pěstí
Eminem se pořádného bizáru nebojí | zdroj: Profimedia

Hip-hopové hvězdě Eminemovi táhne sice pomalu na padesátku, rapper ale dost jasně dává najevo, že se do starého železe jen tak nechystá, a opět se svérázným stylem předvádí jako puberťák.

Aspoň to tak tedy působí z jeho nejnovějšího klipu k písničce Godzilla, s kterou zaujal publikum na konci ledna a zlomil v ní svůj osobní rekord, když byl schopný zarappovat neuvěřitelných 229 slov za půl minuty. 

Klip k singlu, který si bere na paškál závislost na alkoholu a je zároveň vzpomínkou na loni zesnulého rappera Juice WRLD, měl premiéru v půlce týdne a už se dokázal na YouTube vyškrábat takřka na 40 milionů zhlédnutí. 

Eminem, který je svým svérázným vystupováním a bizarními klipy proslulý, se tu rozhodně nenechal zahanbit. Ve videu je tak k vidění řada šíleností a provokativních scén - ať už jde o párek gumových japonských monster, spoře oděnou ženu olizující basketbalový míč, zvracení stavebnice LEGO nebo o zakrváceného Eminema, dopřávajícího si orální sex poté, co motorovou pilou porcuje krávu. 

Největší pecka (a to doslova) přichází ale skoro v samotném závěru klipu, kdy rappera sundá pořádně ráznou ranou legenda amerického boxu Mike Tyson. Au!

Zdroje:
Vlastní