Tak trochu zvláštní rekordman

GALERIE MAGAZÍN - Magazín autor: Šárka Novotná

Proti gustu žádný dišputát, ovšem některé zkrášlovací tendence přece jen stále poutají pozornost. Třeba ty, díky nimž Novozélanďan Gregory Paul McLaren získal netradiční prvenství. 

První tetování si pořídil, když se v 16 letech dal k cirkusu

První tetování si pořídil, když se v 16 letech dal k cirkusu , zdroj: Profimedia.cz

McLaren je totiž nejpotetovanějším mužem světa. Sedmačtyřicetiletý chlapík, který si říká Lucky Diamond Rich, si svou první "kérku" nechal udělat již v 16 letech poté, co začal pracovat v cirkusu. Od té doby řádně pokročil.

Tetování totiž nepokrývá jen jasně viditelná místa jeho těla, ale i záhyby, které oko druhého člověka na první pohled nespatří.

McLaren je totiž zřejmě perfekcionista a nechal si potetovat například jemnou kůži mezi prsty, oční víčka, předkožku a dokonce i dásně, což možná svědčí i o posunutém prahu bolesti.

Muž, který se živí polykáním různých předmětů a lehčí akrobacií, tak nakonec získal titul nejpotetovanějšího muže současnosti a řádný zápis v Guinessově knize rekordů.

Stal se nástupcem Angličana Toma Lepparda přezdívaného Leopardí muž, který zemřel v roce 2016 ve svých 80 letech. 

profimedia-0027852615 Tom Leppard (1935-2016), zdroj: Profimedia.cz

McLaren se prý již v dětství zajímal o silně potetované muže a ženy. Nakonec sám strávil stovky hodin pod rukama různých tatérů a tatérek. Později si nechal upravit i některá dříve vyvedená tetování, tatéři například zasáhli do tmavých ploch světlou barvou. 

K tomu si během svého života nechal udělat řadu tetování a "vyměnit" zuby za kovové, blyštivé náhrady.

Tagy: zahraničí Nový Zéland zajímavosti a kuriozity tetování a bodymodifikace

Zdroje: Profimedia.cz,Wikipedia.org