Dnes je pátek 26. dubna 2024., Svátek má Oto
Počasí dnes 12°C Polojasno

Jiráček rozhodl dvěma góly o výhře Wolfsburgu

zdroj: tisková zpráva

Český fotbalový reprezentant Petr Jiráček se poprvé trefil v bundeslize, a hned dvakrát. Bývalý plzeňský středopolař zařídil v pátečním zápase 21. kola dvěma brankami vítězství Wolfsburgu 3:2 nad Freiburgem.

Jiráček nastoupil na místě defenzivního záložníka a už po necelých pěti minutách hry otevřel skóre. Po rohu se k němu odrazil míč na zadní tyč a volný domácí hráč se prosadil přesnou křížnou střelou. Hosté ale rychle vyrovnali a do poločasu to stihli ještě jednou, navíc v 44. minutě uchránil Wolfsburg na brankové čáře od třetího gólu právě Jiráček. Ten byl také jediným střelcem druhé půle, když v 61. minutě napřáhl za obloukem velkého vápna a tečovanou střelou překonal brankáře Baumanna. httpv://youtu.be/6Hl3jk9hg0A

Kurzovní lístek: 26.4.2024 Exchange s.r.o.