Dnes je čtvrtek 8. prosince 2022., Svátek má Květoslava
Počasí dnes -1°C Oblačno

Rostoucí AppGallery nabídne Miliony aplikací i od třetích stran

Rostoucí AppGallery nabídne Miliony aplikací i od třetích stran
zdroj: Huawei

Pro snadné získávání aplikací vytvořil HUAWEI pro svá chytrá zařízení platformu AppGallery, kde můžete vybírat z nepřeberného množství skvělých aplikací a vybavit si svůj smartphone přesně podle vašich potřeb. Vždyť používání aplikací je denním chlebem každého z nás. Od komunikace s přáteli, upravování fotografií nebo sledování filmů, při všem nás aplikace provází.

Asi už si dnes nikdo z nás nedovedeme představit, jaký by byl život bez chytrého telefonu po ruce. Co dělá chytrý telefon chytrým, je kromě internetového připojení právě přístup k množství aplikací. Ačkoli smartphony HUAWEI přichází s některými již předinstalovanými aplikacemi, budete jistě chtít telefon doplnit o další přesně na míru vaším osobním potřebám a zálibám.

Vybavte se aplikacemi s AppGallery

Snadný přístup ke všem oblíbeným aplikacím nabízí AppGallery, obchod s aplikacemi HUAWEI, který je součástí běžné výbavy všech chytrých telefonů HUAWEI. Za posledních několik let se tato služba rozrostla natolik, že je nyní třetím největším obchodem s aplikacemi na světě, a přináší spoustu aplikací pro každého z nás – od sociálních sítí a kreativních nástrojů, přes finanční služby až po navigaci.

Kromě samotných aplikací je součástí AppGallery také služba Petal Search. Jak už název napovídá, jde o vyhledavač, který vám umožní hledat a objevovat aplikace. Dříve fungovala aplikace Petal Search samostatně, nicméně pro příjemnější uživatelský zážitek HUAWEI integroval funkce Petal Search přímo do AppGallery, a tak dnes máte vše pohodlně na jednom místě. Množství dostupných aplikací, které na svůj chytrý telefon HUAWEI můžete získat, je tak opravdu téměř nekonečné.

Miliony aplikací pro každou příležitost

V AppGallery naleznete všechny populární aplikace, včetně těch od Google. Samozřejmostí je tak například Google Maps nebo YouTube, který získáte v podobě ikony na ploše, po jejímž rozkliknutí se vám prostředí tohoto videopřehrávače zobrazí přímo v prohlížeči. Také platformy jako Facebook, Whatsapp, Instagram můžete mít ve svém HUAWEI smartphonu prostřednictvím AppGallery během okamžiku.

Ačkoli se AppGallery dokáže skvěle obejít bez Google služeb, přesto můžete narazit na některé aplikace, které podporu od Google stále vyžadují. I na to už ovšem existuje elegantní řešení, a sice Gspace. Tato aplikace tvoří separátní prostor, kde máte vybrané Google aplikace na jednom místě a můžete je tak hravě používat, jak jste zvyklí.

Bezpečnost na prvním místě

Vzhledem k tomu, kolik toho AppGallery nabízí, určitě vás napadne, jaká nabízí zabezpečení. S AppGallery se můžete spolehnout, že se vám do telefonu nemůže zatoulat žádná neprověřená aplikace. Všichni vývojáři, kteří chtějí své aplikace na platformě distribuovat, jsou důkladně kontrolováni a prochází rozsáhlým procesem bezpečnostního a ochranného systému. Samozřejmostí je dodržování standardů ochrany soukromí, osobních údajů a autorských práv v souladu s evropským nařízením GDPR.

Zdroje:
Inzerce