Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes 0°C Zataženo

Podívejte se do domu slavného akčního hrdiny Dolpha Lundgrena

Podívejte se do domu slavného akčního hrdiny Dolpha Lundgrena
Dům Dolpha Lundgrena ve čtvrti Hollywood Hills v Los Angeles | zdroj: Profimedia

Herec Dolph Lundgren známý z filmů Rocky IV či Univerzální voják prodává svůj dům. Pořídit si ho můžete za necelých 4,5 milionu dolarů. Nachází se ve čtvrti Hollywood Hills v Los Angeles. Podívejte se, jak vypadá. 

Dům, který se Dolph Lundgren chystá prodat, je překrásný. Jeho součástí jsou 4 ložnice a 4,5 koupelny. Disponuje také garáží pro čtyři auta, místností určenou k promítání, střešní terasou a bočním bazénem s vodopádem.

Nemovitost stojí 4,465 milionu dolarů (přibližně 110 milionů korun). Obytná plocha domu je 1594 metrů čtverečních, takže nedostatkem místa tam trpět nebudete. Dům najdete v blízkosti Hollywoodu ve čtvrti Hollywood Hills v Los Angeles. Co ještě dodat? Je to bydlení jak z pohádky. Na úžasném místě a v úžasném domě. 

Dolph Lundgren, který si zahrál například ve filmech Rocky IV, Zúčtování v Malém Tokiu nebo Univerzální voják a roce 2018 se opět vrátil na filmová plátna spolu se Sylvestrem Stallonem ve filmu Creed II, si bydlení v takovém domě musel jistě užívat. Nyní hledá nového majitele. 

Zdroje:
Vlastní