Dnes je pátek 5. prosince 2025., Svátek má Jitka
Počasí dnes 3°C Skoro zataženo

Divoká rebelka má kulatiny: Agáta Hanychová slaví 40

30. 4. 2025 – 8:00 | Magazín | BS

Divoká rebelka má kulatiny: Agáta Hanychová slaví 40
zdroj: Profimedia.cz

Císařovna drbů, nespoutaná rebelka, ale i vzorná maminka a úspěšná podnikatelka. Agáta zažila pořádnou divočinu a nic nenasvědčuje tomu, že by snad chtěla zpomalit.

Není v českém veřejném prostoru až tolik lidí, jejichž jméno by se na stránkách novin a magazínů skloňovalo tak často, jako Agáta Hanychová. Bývalá modelka a současná influencerka a podnikatelka má co říct prakticky k čemukoliv a na pozitivní i negativní vášně zpravidla není nutné dlouho čekat.

Tentokrát ale na žádnou negativitu není místo, protože zpráva je výhradně radostná: Notorická rebelka oslavila významné životní jubileum, připojila se ke čtyřicátnicím!

Cesta slavné tmavovlásky ale občas byla pořádně hrbolatí: Prakticky poprvé jsme o ní slyšeli již před pětadvaceti lety, kdy se účastnila soutěže krásy.

Miss tenkrát sice nevyhrála, skončila třetí, ale z veřejného povědomí už se nikdy nevytratila: Hned poté totiž přišel často skloňovaný vztah se Sámerem Issou. Vydrželi spolu tři bouřlivé roky, ale Itálie bylo nakonec přeci jen trochu moc a když Sámer Agátu přistihl při nevěře s hokejistou Hudlerem, vztah se rozpadl.

Agáta pokračovala dál v podobném rytmu: S Hudlerem se dala dohromady, ale nakonec i jeho podrazila. A opět s hokejistou, tentokrát Lukášem Krajíčkem. I s ním pak chvíli hodila, ale zase to nevydrželo.

Vážnější vztah měla až poté, když se potkala s bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Měla s ním syna Kryšpína, ale vztah opět selhal. Nastoupil herec a hudebník Jakub Prachař, se kterým se Agáta dokonce vdala a měla s ním dceru Miu. 

Nakonec to ale zase nevyšlo a Agáta se před pěti lety rozvedla, ačkoliv rozchod přišel podle všeho ještě o něco dřív. 

Následoval kolotoč krátkých známostí: Zdeněk Turek, Marek Niessner, Tomáš Sobola, Adam Raiter, Andrej Nikov... A nakonec Jaromír Soukup, kterého jistě není potřeba představovat. Se Soukupem má Agáta třetí dítě, dceru Rozárku. Krátce poté se ale ve zlém rozešli a dodnes se potkávají u soudu.

Štěstí nakonec našla v náručí muže, kterého už dobře znala: Pár měsíců po rozchodu se Soukupem se dala opět dohromady s Mirkem Dopitou, a tentokrát už na vážno: Uzavřeli sňatek a Agáta je opět vdaná paní. 

Inu, popřejme všechno nejlepší a... Ať to tentokrát vydrží a až budeme za deset let psát o jejích padesátinách, ať výpis nešťastných vztahů není o nic delší než dnes.

Zdroje:
Extra.cz, iDnes.cz, Super.cz, Expres.cz, Blesk
Jsem dlouholetá redaktorka bulvárních a lifestylových deníků. Přesunula jsem se raději do online sféry a kvůli své zkušenosti z tisku už se raději vlastním jménem ani tváří nechlubím. Stejně se není na co koukat. Mám ráda kočky, svůj skútr a portugalštinu.

Předchozí článek

Zase provokuje! Svůdná spisovatelka vyráží dech pořádně nestydatou fotkou

Následující článek

Ordinace po smrti Aničky Slováčkové: Truchlit se nebude

Nejnovější články