Dnes je středa 1. února 2023., Svátek má Hynek
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

Vyjádřete svou osobnost s řadou HUAWEI nova 10

Vyjádřete svou osobnost s řadou HUAWEI nova 10
zdroj: Huawei

Mladí lidé, narození po roce 1994, označování jako generace Z využívají moderní technologie mnohem snadněji, než jakákoliv generaci před nimi. Nejnovější aplikace a vychytávky jsou součástí jejich každodenního moderního života. Jestli něco definuje jejich život, tak je to smartphone. Pro generaci Z není chytrý telefon pouze prostředkem ke komunikaci s rodinou a přáteli, je to pro ně přenosný počítač, televize, herní konzole, a v neposlední řadě i fotoaparát a videokamera. Pózování před přední kamerou je pro generaci Z denní aktivitou a fotoaparáty chytrých telefonů jsou nezbytným nástrojem k dokumentování jejich životů.

Pro generaci Z je zveřejňování toho nejlepšího ze svého života na sociální sítě nezbytnou součástí jejich života. Z toho důvodu se ohlížejí po telefonech s kvalitními fotoaparáty, které dokáží vyfotit tu nejreálnější fotografii a přinesou jejich followers ten nejlepší zážitek ze sdílené fotografie. Na to myslela i společnost HUAWEI a tuto filozofii implementovala do své nové řady HUAWEI nova 10, která se může pochlubit vylepšeným obrazový zážitkem a umožňuje uživatelům zaznamenávat jejich každodenní životy.

Tvořte s řadou nova 10 ten nejkvalitnější obsah

 Nová řada HUAWEI nova 10 je zaměřena na vysoce kvalitní fotografický obsah. Proto jsou fotografické schopnosti modelů z této řady absolutně dech beroucí. Mezi řadu nových funkcí fotoaparátu nova 10 i nova 10 Pro zcela jistě patří nově vylepšený 60 Mpx duální přední fotoaparát s automatickým zaostřováním, který podporuje 100° ultraširokoúhlý záběr a disponuje 1/2,61palcovým snímačem podporujícím kvalitu 4K, což přináší vynikající rozlišení. Díky této technologii vznikají fascinující autoportréty zachycující radostné okamžiky s přáteli a rodinou, které jsou texturované a tak reálné, že vás do daného okamžiku vrátí zpátky.

Kamera co přidá na vaší kráse

 Zajímavou funkcí fotoaparátu je také HUAWEI AI Portrait dokáže zvýraznit vaše rysy a jemné detaily, jako jsou prameny vlasů nebo textura pokožky. S portrétní kamerou si tak mohou uživatelé užít experimentování. Dvojitý optický zoom a až pětinásobný digitální zoom umožní vyfotit detailní portrét, který rozšíří i vnímání lidského oka. Další funkce HUAWEI Multi-Vision Photography je schopna zaostřit obličej, zlepšit jas a učinit tak fotografovanou osobu výraznější. Umělá inteligence vylepší kvalitu obrazu na úrovní pixelů, vylepší světla a stíny, tím pádem žádné protisvětlo nezkazí vaši fotografii. Generace Z si tak může být jistá, že každé vyfocené selfie bude kvalitní a prezentovatelné na oblíbených sociálních sítích.

Huawei_NOVA10_KV3 zdroj: Huawei

A co víc, řada HUAWEI nova 10 podporuje fotografování portrétů s bokeh efekty díky HUAWEI XD Fusion Engine. Uživatelé tak mohou fotografovat na jakémkoliv místě a dát sbohem rušivému pozadí, nevzhlednému osvětlení či jiným lidem, které na fotografii nepatří.

Miliony aplikací pro každou příležitost

 Pro generaci Z je důležité mít v telefonu všechny důležité aplikace, aby mohli své snímky okamžitě sdílet s přáteli a dalšími lidmi. Snadný přístup ke všem oblíbeným aplikacím nabízí AppGallery, obchod s aplikacemi HUAWEI. Kromě samotných aplikací je součástí AppGallery také služba Petal Search. Jde o vyhledavač, který vám umožní hledat a objevovat aplikace. Množství dostupných aplikací, které na svůj chytrý telefon HUAWEI můžete získat, je tak opravdu téměř nekonečné.

Ačkoli se AppGallery dokáže skvěle obejít bez Google služeb, přesto můžete narazit na některé aplikace, které podporu od Google stále vyžadují. I na to už ovšem existuje elegantní řešení, a sice Gspace. Tato aplikace tvoří separátní prostor, kde máte vybrané Google aplikace na jednom místě a můžete je tak hravě používat, jak jste zvyklí.

Huawei_NOVA10_KV8 zdroj: Huawei

HUAWEI Mate 50 Pro - vlajkový smartphone s průlomovým fotoaparátem

 Společnost HUAWEI nedávno uvedla i novou vlajkovou loď Mate 50 Pro, který se jako první telefon na světě může pochlubit fotoaparátem s nastavitelnou desetistupňovou fyzickou clonou a všestrannými fotografickými možnostmi, jaké kdy byly na smartphonu řady Mate k dispozici. Nový vlajkový model také představuje velký krok vpřed v designu, odolnosti i výkonu.

Více informací o nově představených telefonech se dozvíte na oficiálních stránkách HUAWEI.

Chytrý telefon nova 10 seženete již za 13 999 Kč a nova 10 Pro za 17 999 Kč. Vlajkovou loď Mate 50 Pro seženete za 31 999 Kč.

Zdroje:
Inzerce