První svatební snímek Angeliny Jolie a Brada Pitta

- Magazín autor: Alina Holušová

Do médií se dostal první snímek ze svatby hollywoodského páru snů Angeliny Jolie a Brada Pitta, kteří se po mnoha letech společného života vzali na konci srpna ve Francii. Šaty pro slavnou herečku ušil návrhář Luigi Massi, závoj ale ozdobily její děti. 

První snímek Angeliny Jolie ze svatby z Bradem Pittem

První snímek Angeliny Jolie ze svatby z Bradem Pittem,zdroj: Profimedia.cz

V některých věcech je sice Angelina neortodoxní, šaty si ale vybrala zcela klasické. Massi navrhuje večerní róby pro Versace, herečka si ho ale vybrala mimo jiné i proto, že je to blízký rodinný přítel.

Ženich si na módní výstřelky nepotrpí a Angelinu si vzal v jednoduchém obleku. Na kravatu ovšem zapomněl, takže si ji musel půjčit od jednoho ze synů.

Slavný pár se vzal 23. srpna po devítiletém vztahu. Obřad se konal v kapličce v usedlosti Château Miraval, která hercům patří. Angelina a Brad pozvali na svatbu pouze rodinu a 20 nejbližších přátel. Nevěstu doprovodili k oltáři synové Pax a Maddox. Dcery Vivienne a Zahara házely kolem okvětní lístky, Shiloh a Knox zase dostali na starost prsteny.

Pro Pitta je Angelina druhou manželkou, předtím byl ženatý jen s Jennifer Aniston, která se proslavila díky seriálu Přátelé. Jolie už byla předtím dvakrát vdaná, nejprve za Jonnho Lee Millera a pak za Billyho Boba Thorntona. 

Angelina Jolie a Brad Pitt s dětmi

Angelina Jolie a Brad Pitt s dětmi,zdroj:Profimedia.cz

Tagy: svatba Hollywood kino celebrity film hollywoodské hvězdy slavní

Zdroje: Vlastní,People