Dnes je středa 20. ledna 2021., Svátek má Ilona
Počasí dnes 4°C Oblačno

První svatební snímek Angeliny Jolie a Brada Pitta

První svatební snímek Angeliny Jolie a Brada Pitta
První snímek Angeliny Jolie ze svatby z Bradem Pittem | zdroj: Profimedia.cz

Do médií se dostal první snímek ze svatby hollywoodského páru snů Angeliny Jolie a Brada Pitta, kteří se po mnoha letech společného života vzali na konci srpna ve Francii. Šaty pro slavnou herečku ušil návrhář Luigi Massi, závoj ale ozdobily její děti. 

V některých věcech je sice Angelina neortodoxní, šaty si ale vybrala zcela klasické. Massi navrhuje večerní róby pro Versace, herečka si ho ale vybrala mimo jiné i proto, že je to blízký rodinný přítel.

Ženich si na módní výstřelky nepotrpí a Angelinu si vzal v jednoduchém obleku. Na kravatu ovšem zapomněl, takže si ji musel půjčit od jednoho ze synů.

Slavný pár se vzal 23. srpna po devítiletém vztahu. Obřad se konal v kapličce v usedlosti Château Miraval, která hercům patří. Angelina a Brad pozvali na svatbu pouze rodinu a 20 nejbližších přátel. Nevěstu doprovodili k oltáři synové Pax a Maddox. Dcery Vivienne a Zahara házely kolem okvětní lístky, Shiloh a Knox zase dostali na starost prsteny.

Pro Pitta je Angelina druhou manželkou, předtím byl ženatý jen s Jennifer Aniston, která se proslavila díky seriálu Přátelé. Jolie už byla předtím dvakrát vdaná, nejprve za Jonnho Lee Millera a pak za Billyho Boba Thorntona. 

Angelina Jolie a Brad Pitt s dětmi Angelina Jolie a Brad Pitt s dětmi | zdroj: Profimedia.cz

Zdroje:
Vlastní, People

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,110 26,190
USD 21,520 21,640
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma