Dnes je sobota 4. února 2023., Svátek má Jarmila
Počasí dnes 3°C Sněhové přeháňky

Přijďte se prezentovat jako progresivní firma na Smart Business Festival

Přijďte se prezentovat jako progresivní firma na Smart Business Festival
zdroj: tisková zpráva

Sdružení CzechInno totiž pořádá první ročník Smart Business Festivalu - festivalové akce určené dynamickým českým firmám, které se nebojí novinek a mají zájem o využívání nových přístupů k podnikání.

Akce přinese prezentace i praktické ukázky smart řešení v celkem osmi oblastech, které patří mezi běžné starosti každého podnikatele – např. Úspora materiálních zdrojů, Financování podnikání, Efektivní využívání lidských zdrojů, Nové přístupy k marketingu, Digitální řešení pro firmy, Efektivní poradenství či Inovativní služby.

Právě teď a až do konce září finišuje možnost přihlásit se do Festivalu jako jeden z vystavovatelů a nabídnout účastníkům Vaše vlastní chytré řešení pro podnikání.

Ideálním vystavovatelem na Smart Business Festivalu je být firma, která:

Přináší „smart řešení“ ve formě produktu či služby určené českým podnikatelům, zejména malým a středním podnikům, v některém z osmi základních programových pilířů Festivalu,

NEBO

Je producentem netradičního gastronomického produktu či se věnuje užitnému či průmyslovému designu.

Pokud jste se v textu výše našli, je to signálem, že Smart Business Festival je určen právě Vaší firmě jako jednomu z perspektivních vystavovatelů – neváhejte nás proto kontaktovat na info@czechinno.cz, rádi Vám zašleme podrobnou nabídku pro vystavovatele a možnosti propagace Vaší firmy s Vámi prodiskutujeme.

Smart Business Festival se koná ve středu 21. října 2015 v netradičním prostoru pražské Vozovny Střešovice, více informací na www.smartbusinessfestival.cz.