Dnes je sobota 6. března 2021., Svátek má Miroslav
Počasí dnes 5°C Polojasno

Poškozen pornem, ale je na světě. Kalendář lidoveckých slečen

Poškozen pornem, ale je na světě. Kalendář lidoveckých slečen
Placeholder | zdroj: Tisková zpráva

Mediálně už hodně propíraný kalendář KDU-ČSL se v pátek dočkal svého oficiálního představení. Záštitu nad ním převzal nový předseda lidovců Bělobrádek, jenž je v něm zároveň jediným mužským zástupcem vedle samých krojovaných dívek.

Fanynky, členky, sympatizantky a voličky lidovců nafotily Krojovaný kalendář 2011, který vznikl jako spontánní podpora nové KDU-ČSL a folklorních tradic v České republice. Publicity se tomuto kalendáři dostalo před necelými dvěma týdny, kdy vešlo ve známost, že jedna z vybraných dívek v minulosti nafotila porno fotky pro castingovou agenuru.

„Nejsem ten, kdo by měl někoho soudit. Ale jisté je, že nám lhala, a tak v kalendáři není. Tím příběh končí," uvedl pro ParlamentníListy.cz předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek na adresu mediálně hodně zviditelněné dívky. Sám lidovecký šéf v kalendáři vystupuje v kroji z Náchodska. „Účast na této akci jsem s radostí přijal a také posléze i převzal nad kalendářem záštitu. Těší mě, že čistý zisk z prodeje bude věnován pacientům trpícím roztroušenou sklerózou," řekl Bělobrádek.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,270 26,370
USD 22,070 22,210
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma