Dnes je pátek 3. února 2023., Svátek má Blažej
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

PC HRA ZDARMA: Herní nářez, ze kterého si vybere každý!

PC HRA ZDARMA: Herní nářez, ze kterého si vybere každý!
zdroj: tisková zpráva

Po loňské veleúspěšné akci s flashkou zdarma, kterou jsme mnohým z vás zpříjemnili Vánoce, pro vás letos máme novou nabídku spojenou s registrací účtu MojeID.

Tentokrát můžete získat jednu ze tří PC her na Steam podle vlastního výběru. Jde o hry, které byly v posledních měsících přiloženy k časopisu LEVEL, a jde tedy o velmi kvalitní kousky: plošinovka Giana Sisters: Twisted Dreams, střílečka se zaměřením na multiplayer Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad a závodní hra RACE Injection.

A co pro to všechno musíte udělat? Stačí si co nejdříve zaregistrovat účet MojeID na této stránce a dokončit všechny registrační kroky, včetně vyplnění PIN3, který vám po registraci přijde poštou. Pozor, kompletní registraci (včetně zadání PIN3) musíte stihnout do konce tohoto roku! Nemusíte se bát, že z vás tímto způsobem taháme osobní údaje, protože o účty MojeID se stará organizace CZ.NIC, která spravuje všechny české internetové domény. S MojeID účtem se pak můžete přihlašovat nejen na Games.cz, ale i na další weby po celém českém internetu. Pokud budete mít k průběhu registrace nějaké další dotazy (stručná nápověda), neváhejte psát na helpdesk@tiscalimedia.cz nebo volat na číslo 226 227 500.