Dnes je úterý 1. prosince 2020., Svátek má Iva
Počasí dnes -3°C Oblačno

Místo, kde psy hýčkají jak v nejlepším wellness hotelu

Místo, kde psy hýčkají jak v nejlepším wellness hotelu
Je libo lokny? | zdroj: Profimedia.cz

Zvířata jsou členy rodiny! A stejně jako lidské "jednotky" si zaslouží náležitý relax. Alespoň to vyznávají provozovatelé jednoho hotelu v anglickém Burnley. 

Nabízí totiž wellness služby pro mazlíčky. Konkrétně psí. Ti zde dostávají "plnou palbu" relaxačních a zkrášlovacích slastí. Je libo opilovat drápky, natočit hřívu či absolvovat antistresovou masáž? Žádný problém! 

A to jak pro čtyřnohé požitkáře, tak i jejich majitele. Sdílená radost je radost dvojnásobná, tudíž i oni vyfasují župan sladěný s oděvem psa a náležitou péči. 

Majitele hotelu prý k rozšíření nabídky inspiroval jejich vlastní pes, respektive fenka Hattie. Právě díky ní se rozhodli nebýt jen "dog friendly" zařízením, ale zaměřit se přímo na psí klientelu. Wellness je dle jejich názoru obzvlášť fajn třeba po dlouhé procházce okolní přírodou, kdy se psi občas vracejí zabahnění od hlavy až k packám. 

Bohužel, vyjádření psích příjemců rozličných procedur se získat nepodařilo. 

Tudíž nezbývá než doufat, že si veškerý luxus požitkářsky užívají. Neb hnát ke kadeřníkovi někoho, koho podobné radovánky nebaví...je prostě nelidské. Tedy pod psa. 

Zdroje:
Profimedia.cz, metro.co.uk

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,180 26,260
USD 21,880 22,000
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma