Dnes je čtvrtek 26. května 2022., Svátek má Filip
Počasí dnes 21°C Oblačno

Kocáb je prý manželce nevěrný s Abbásovou. Žena vyhrožuje rozvodem

Kocáb je prý manželce nevěrný s Abbásovou. Žena vyhrožuje rozvodem
zdroj: tisková zpráva

Ministr pro lidská práva a muzikant Michael Kocáb má prý před rozvodem. Důvodem je jeho poměr s mluvčí Lejlou Abbasovou. Uvádí to deník Blesk.

Michael Kocáb je už před dvacet let ženatý s Američankou Marshou, s níž má tři děti. Podle Blesku  je to ale právě Marsha, která chce požádat o rozvod. Zjistila totiž, že její manžel má s největší pravděpodobností poměr se svou tiskovou mluvčí Lejlou Abbasovou.

Kocáb zapomněl v rodinném autě mobil. Našla ho dcera Natálka, objevila v něm milostné zprávy od Lejly a ukázala je matce. To byla pro Marshu poslední kapka," popsala Blesku důvod rodinná známá.

Kocáb: Ptejte se mne radši na agendu!

Oba protagonisté milostného románku ale podle deníku mlčí. Abbasová na dotaz prý toto úterý reagovala pouze textovou zprávou se ´smajlíkem´. Ministr pak na stejný dotaz odpověděl trochu záhadně.

„Odpovím slovy Michala Horáčka. Ptejte se mě na agendu," parafrázoval prý v nedávném rozhovoru pro časopis MF plus Horáčka, jenž médiím také nechtěl odpovědět na otázky, týkající se právě jeho rozvodu. „Nebudu to komentovat," řekl pak údajně Kocáb do telefonu Blesku během úterý.

Deník připomíná, že Kocáb byl své manželce nevěrný už jednou, před pěti lety. Kvůli zpěvačce  Zlatě Emily Kinské tehdy prý Marsha Kocábová také přemýšlela o rozvodu, ale nakonec od této myšlenky couvla. Splní tentokráte svou hrozbu?

Ve středečním rozhovoru pro Týden.cz Marsha Kocábová rozvod přiznala. Důvodem ale prý není ministrova tisková mluvčí. "To jsou polopravdy. Snažíme se už delší dobu, několik let, dohodnout s Michaelem na majetku. Má právnička čeká už tři roky. Kvůli nerozhodnosti jsme to protáhli, ale jsme jako bratr a sestra už dlouho," dodala k tomu Kocábová.

                                                                                                                               www.parlamentnilisty.cz