Dnes je sobota 6. března 2021., Svátek má Miroslav
Počasí dnes 5°C Polojasno

Čeští muslimové podporují terorismus, šokoval jeden z nich

Čeští muslimové podporují terorismus, šokoval jeden z nich
zdroj: Mediafax

Někteří čeští muslimové podporují islámský terorismus, káží nenávist vůči nemuslimům a české mešity jsou finacovány ze Saudské Arábie pomocí nastrčených firem, uvedl na svém blogu Lukáš Abdalláh Lhoťan, jeden z mediálně nejznámějších českých muslimů. ParlamentníListy.cz mu zavolaly kvůli bližším informacím.

Tyto skandální informace zveřejnil na svém osobním blogu na iDnes.cz, kde poukázal na faleš českých muslimských představitelů, kteří na veřejnosti mluví o toleranci a multikultuře, v mešitě však podporují sebevražedné islámské atentáty a nemuslimy označují za nepřátele islámu. Odsoudil také financování českých mešit Saudskou Arábií, které je maskováno pomocí nastrčených firem a osob formou islámského obchodování halala.

Takíja - lhaní nevěřícím

Problémem také ale je, že islámská nauka povoluje lhát nemuslimům, pokud je to ve prospěch islámu (takíja). Takíja je islámská doktrína, která umožňuje lhát, pokud je to nutné ku prospěchu islámu. Je založena na Koránu 3:28 a 16:106 a stejně tak na hadísech a dalších islámských textech. A podle všeho se zdá, že se někteří muslimové podle ní řídí, což se Lhoťanovi nelíbí.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,270 26,370
USD 22,070 22,210
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma