Dnes je čtvrtek 2. února 2023., Svátek má Nela
Počasí dnes 3°C Smíšené přeháňky

Velkých vítězství lze dosáhnout nejenom na olympiádě

Velkých vítězství lze dosáhnout nejenom na olympiádě
zdroj: Profimedia

Zatímco loňské prázdniny se nesly ve znamení olympiády v brazilském Rio de Janeiru, letos mají vrcholoví sportovci relativní „klídek“. Jejich výkony často obdivujeme z pohodlí křesel a gaučů, ale přitom můžeme sami dosáhnout vítězství, která mají cenu zlata.

Nejoddanější fanoušci různých sportů mívají perfektní přehled nejenom o parametrech svých oblíbených atletů nebo o soupiskách svých oblíbených týmů, ale také o výsledcích. Kdo skončil v Riu první na 400 metrech překážek? Která země si odnesla bronz z házené? Encyklopedické údaje jsou u sportovních nadšenců ceněnou komoditou, kterou uplatní nejenom v sázkách u piva.

Jsou ale další odvětví, ve kterých vám znalost přesných výsledků a konkrétních vítězů přinese dokonce víc, než vyhranou rundu a uznalé plácání po zádech. Kdo má přehled o aktuálních „medailistech“ na trhu s energiemi, ten vyhrává nízké účty a nejvýhodnější smlouvy. K získání takového přehledu naštěstí nepotřebujete trávit noci u přenosů z druhého konce planety, ani biflovat sportovní ročenky.

V případě elektřiny a plynu stačí navštívit srovnávací web Srovnam.cz a ten vám s rychlostí Usaina Bolta poskytne všechny potřebné informace. Po zadání PSČ vašeho odběrného místa a výše stávajících záloh (nebo klidně jen odhadu spotřeby) dostanete obratem výpis, na kterém jsou přehledně seřazeni dostupní dodavatelé energií. Jejich pořadí určuje nabízená celková cena, ale ve výpisu najdete další důležité informace, týkající se například délky nabízené smlouvy nebo podmínek jejího vypovězení.

A věřte, že radost z tisícových úspor, kterých lze změnou dodavatele dosáhnout, se vyrovná té olympijské. To vše, aniž byste museli obětovat většinu svého času tvrdému tréninku. Pár minut na Srovnam.cz vám zajistí, že už příští – tedy zimní – olympijské hry budete sledovat v teple za férovou cenu.

Nejférovější dodavatel roku 2017

Na Srovnam.cz vás už ale dlouho upozorňujeme na to, že neméně důležité jsou i podmínky, za jakých tuto cenu získáme. Na trhu ovšem existují desítky dodavatelů plynu a elektřiny a je nám jasné, že pro běžného spotřebitele je mnohdy takřka nemožné se ve všech nabídkách zorientovat. A proto je tu výzkum Nejférovější dodavatel energií roku 2017! Na jeho výsledky se můžete podívat na našem blogu a zjistit tak, kteří z dodavatelů energií myslí na věci, které jejich zákazníci považují za nejdůležitější.

Zdroje: