Dnes je úterý 25. června 2024., Svátek má Ivan
Počasí dnes 26°C Polojasno

Růžový mazec - domek, ze kterého bolí zuby

Růžový mazec - domek, ze kterého bolí zuby
Sally Owenová růžovou prostě zbožňuje! | zdroj: Profimedia

Zřejmě každý má něco, co opravdu miluje. Britka Sally Owenová není výjimkou. Tady dáma zbožňuje růžovou a rozhodla se mít ji všude kolem sebe. 

A že byla důsledná! Nejenže si nechala natřít svůj patrový domek v Lintonu narůžovo, ale pořídila si též růžové auto a prakticky veškerý nábytek i spotřebiče jsou též v její oblíbené barvě. O řadě různých doplňků, jimiž ještě vyšperkovala své výstřední bydlení, nemluvě.

Fazonu zachovaly dokonce i postarší karavan pojmenovaný Louisa, zahradní kůlna a kurník! 

"Myslím, že by si lidi měli pustit do života trochu barvy. A ta moje je růžová," komentuje svůj svérázný vkus Owenová. Potěšení z barevného bydlení navíc nesdílí sama. Její partner, který se živí jako řidič autobusu, je však prý spokojen, neboť růžovou má také rád. 

Co se outfitů a drobností týče, tak Owenová růžovou intenzitu sem tam něčím rozbije, například modrou džínovou vestou. Na druhou stranu však prohlašuje, že její nejmilejším jídlem je krevetový koktejl, filmem Růžový panter a zpěvačkou...Pink. Pozornost okolí, včetně dětí, které se u jejího domku fotí, si pak tato paní zjevně užívá. 

Ostatně dali jí i padnoucí přezdívku - Pinky. 

Zdroje:
Profimedia, BBC, derbyshirelive