Ruská popová ikona Pugačovová nabízí svůj byt k pronájmu

- Aktuality autor: art

Je to asi stejné, jako kdyby svůj byt nabídl k pronájmu český matador populární hudby Karel Gott. Jeho ruská verze Alla Pugačovová pronajímá svůj moskevský byt za pouhých 220 tisíc rublů (v přepočtu 84 tisíc korun). Dotlačila ji k tomu krize, píše ruský bulvár. 

Alla Pugačovova kromě hudby proslula svou zálibou v širokých tunikách, mladších mužích a dobrými vztahy se všemi režimy

Alla Pugačovova kromě hudby proslula svou zálibou v širokých tunikách, mladších mužích a dobrými vztahy se všemi režimy,zdroj: Profimedia.cz

"Alla se v krizi rozhodla pronajmout svůj byt," uvedl list Komsomolskaja pravda. Pětašedesátiletý rusovláska ve svém bytě, který se nachází v centru Moskvy, nežije už velmi dlouho.

Naposledy ho obývala v polovině 90. let před tím, než se vdala. Po svatbě se nastěhovala ke svému muži, jenže pak se zase rozvedla, chvíli bydlela v hotelu a pak si našla nový byt i nového partnera. S ním se pak odstěhovala na venkovský zámeček.

"Po celou tu dobu byt, ve kterém se svého času scházel výkvět ruské elity, zel prázdnotou," napsal dál deník. V inzerátu se nabízí "útulný pětipokojový byt" se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, kuchyní, barem a funkčním krbem. Samotný dům je střežený a k bytu jsou navíc dvě parkovací místa. Byt je nevybavený, ale nájemce slibuje dodat nábytek v případě potřeby.

Nic o majiteli se v inzerátu neuvádí, redaktoři bulvárního deníku si ho ale všimli proto, že byt je díky dřívějším reportážím do lifestylových časopisů dobře známý. 

Tagy: Rusko zajímavosti a kuriozity celebrity a slavní umění a kultura ruská kultura

Zdroje: ČTK