Dnes je neděle 24. ledna 2021., Svátek má Milena
Počasí dnes -1°C Smíšené přeháňky

Prostitutka dostala šest let, předávkovala manažera Googlu heroinem

Prostitutka dostala šest let, předávkovala manažera Googlu heroinem
Alix Tichelmanová půjde na šest let do vězení | zdroj: Profimedia.cz

Americký soud poslal na šest let do vězení za neúmyslné zabití osmadvacetiletou prostitutku Alix Tichelmanovou. Během sexuálních hrátek podala příliš velkou dávku herionu svému zákazníkovi, manažeru Forrestu Timothy Hayesovi. Informoval o tom deník The Independent.

Jednapadesátiletý manažer, který si rád dopřával placené schůzky, byl navenek spořádaný manžel a otec pěti dětí. Našli ho mrtvého v roce 2013 na palubě jeho luxusní jachty, zemřel na předávkování herionem. Původně byla Tichelmanová obviněna z vraždy, později ale žalobce čin překvalifikoval na neúmyslné zabití a podání zakázané látky.

Na videu z přístavu podle deníku ukazují, jak se Tichelmanová snaží Hayese poté, co upadl do bezvědomí, v panice oživit. Pak si dopila víno, rychle sbalila věci, stáhla rolety a z lodi odešla bez toho, aby zavolala pomoc.

Podle náměstka okresního prokurátora Rafael Vazquez je ze záběru vidět, že nešlo o úmyslné zabití. "Bylo to náhodné předávkování mezi dvěma dospělými," uvedl prostitutčin právník Larry Biggam.

Policie ženu dopadla v loňském roce, osm měsíců po Hayesově smrti. Přiznala se, že spolu měli domluvený sex za peníze a k zatajování důkazů. 

Zdroje:
The Independent

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma