Dnes je sobota 23. ledna 2021., Svátek má Zdeněk
Počasí dnes 3°C Občasný déšť se sněhem

Pláče ti tam dítě, jdi si ho uklidnit! Bulvár šije do Klause mladšího

Pláče ti tam dítě, jdi si ho uklidnit! Bulvár šije do Klause mladšího
zdroj: Mediafax

Čtvrtým stáním pokračovalo rozvodové řízení prvorozeného prezidentova syna Václava Klause s manželkou Kamilou, kteří spolu nežijí už od roku 2010. Zatím bylo rozhodnuto, že všechny tři jejich děti zůstanou v péči matky, o výši alimentů se však podle deníku Blesk vede stále ještě boj.

Peníze, přesněji řečeno výše alimentů, je důvodem, proč stále ještě není uzavřeno rozvodové řízení Václava Klause mladšího a jeho dosavadní manželky Kamily. Včera se u Obvodního soudu pro Prahu 8 konalo už čtvrté líčení. S rozpadem manželství jsou oba smířeni, přijali už také rozhodnutí soudu, že patnáctiletý Vojtěch, třináctiletá Kateřina a devítiletý Jakub zůstanou v péči matky.

Líčení proběhlo za zavřenými dveřmi, protože opatrovnice nezletilých dětí z městské části navrhla, aby byla z jednání vyloučena veřejnost. Prezidentův syn odešel z více než půlhodinového jednání dříve než ostatní. Na dotazy odmítl odpovědět a pospíchal pryč. „Omluvil se, že má schůzku,“ vysvětlila Blesku dosavadní manželka Kamila.

Na děti platí, ale prý to není žádná sláva

Ani ona se však k rozvodu nemůže vyjadřovat, protože to je součástí jejich úmluvy. Klaus přispívá na děti už od rozchodu v roce 2010, ale podle známých Kamily to prý není žádná sláva. A tak kamenem úrazu rozvodového řízení jsou alimenty, na nichž se manželé zatím nejsou schopni domluvit.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma