Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes -3°C Zataženo

Pláče ti tam dítě, jdi si ho uklidnit! Bulvár šije do Klause mladšího

Pláče ti tam dítě, jdi si ho uklidnit! Bulvár šije do Klause mladšího
zdroj: Mediafax

Čtvrtým stáním pokračovalo rozvodové řízení prvorozeného prezidentova syna Václava Klause s manželkou Kamilou, kteří spolu nežijí už od roku 2010. Zatím bylo rozhodnuto, že všechny tři jejich děti zůstanou v péči matky, o výši alimentů se však podle deníku Blesk vede stále ještě boj.

Peníze, přesněji řečeno výše alimentů, je důvodem, proč stále ještě není uzavřeno rozvodové řízení Václava Klause mladšího a jeho dosavadní manželky Kamily. Včera se u Obvodního soudu pro Prahu 8 konalo už čtvrté líčení. S rozpadem manželství jsou oba smířeni, přijali už také rozhodnutí soudu, že patnáctiletý Vojtěch, třináctiletá Kateřina a devítiletý Jakub zůstanou v péči matky.

Líčení proběhlo za zavřenými dveřmi, protože opatrovnice nezletilých dětí z městské části navrhla, aby byla z jednání vyloučena veřejnost. Prezidentův syn odešel z více než půlhodinového jednání dříve než ostatní. Na dotazy odmítl odpovědět a pospíchal pryč. „Omluvil se, že má schůzku,“ vysvětlila Blesku dosavadní manželka Kamila.

Na děti platí, ale prý to není žádná sláva

Ani ona se však k rozvodu nemůže vyjadřovat, protože to je součástí jejich úmluvy. Klaus přispívá na děti už od rozchodu v roce 2010, ale podle známých Kamily to prý není žádná sláva. A tak kamenem úrazu rozvodového řízení jsou alimenty, na nichž se manželé zatím nejsou schopni domluvit.