Dnes je neděle 5. února 2023., Svátek má Dobromila
Počasí dnes -6°C Oblačno

Je ten pravý čas na modernizaci bydlení

Je ten pravý čas na modernizaci bydlení
zdroj: tisková zpráva

Rekonstrukce jsou díky nízkým sazbám úvěrů na trhu „za hubičku“.

Pokud jste dosud otáleli s rekonstrukcí svého bytu či domu, máte nejvyšší čas. Ceny stavebních materiálů neklesly, ale v důsledku podzimní devizové intervence ČNB šly naopak nahoru.

Dalším důvodem, proč si pospíšit, jsou bezkonkurenčně nízké sazby úvěrů na trhu. Jedny z nejvýhodnějších podmínek v současné době nabízí úvěry ze stavebního spoření. Jen Českomoravská stavební spořitelna, jednička na trhu, poskytla od ledna do června půjčky v objemu 10,9 miliardy Kč.

Pevný úrok od 2,95 %

Úvěr ze stavebního spoření lze přesně upravit podle potřeb klienta. Zájemce si může zvolit dobu a výši měsíční splátky nebo předčasné splacení, a zaplacené úroky si nadto odečíst od daňového základu. „U vybraných produktů garantujeme pevnou roční úrokovou sazbu již od 2,95 %. Úvěr je navíc možné kdykoliv splatit,“ upozorňuje na výhody úvěru od Lišky Rostislav Trávníček, ředitel komunikace ČMSS.

U ČMSS lze získat úvěr ze stavebního spoření až do výše 500 000 korun bez zajištění. Lze ho využít na koupi pozemku, nemovitosti i dalších potřeb spojených s bydlením a také na modernizaci či přestavbu.

Překlenovací úvěry i na celou částku

Možnost čerpat finanční prostředky mají i lidé, kteří doposud nebyli klienty ČMSS. Ideálně se pro ně hodí překlenovací úvěr. Liška nabízí hned několik variant. Kromě toho mohou klienti uzavřít rizikové životní pojištění za zvýhodněných podmínek.

Slevy a poradenství navíc

Jednou z nadstandardních služeb ČMSS je VIP servis a slevy u partnerů, díky nimž mohou lidé ušetřit čas a peníze. Pro čerpání těchto výhod se stačí zaregistrovat na stránkách ziskejteulisky.cmss.cz. Slevu 35 % na spořič vody, perlátor od JR Engineering, může využít každý.

Klienti ČMSS mohou ušetřit i 45 % při nákupu oken a dveří od společnosti Vekra, 10 % při pořízení vybavení kuchyní a 15 % u koupelen od firmy SIKO. Díky těmto výhodám mohou všichni, kteří plánují letos investovat, uspořit desítky tisíc korun.

Více na www.cmss.cz/uvery nebo http://www.facebook.com/ceskomoravska.stavebni.sporitelna.