Dnes je sobota 4. února 2023., Svátek má Jarmila
Počasí dnes -2°C Sněhové přeháňky

Jaké aplikace se vyplatí využívat na dovolené, doma i ve škole?

Jaké aplikace se vyplatí využívat na dovolené, doma i ve škole?
zdroj: tisková zpráva

Sdílení fotografií, komunikace s rodinou nebo pouhá příprava školního referátu. Při všech těchto aktivitách se vyplatí mít v počítači, tabletu nebo telefonu nainstalovaný Office 365 pro domácnosti, který může bez omezení používat 5 členů jedné rodiny až na 15 zařízeních. 

Dovolená s OneDrive a Skype

Pro sdílení fotografií a videí z dovolené využijte prostor o velikosti 1024 GB na online úložišti OneDrive. To vám nabízí místo pro milion dokumentů, 70 tisíc fotek, 10 tisíc mp3 souborů a stovku filmů. Stačí požadované složky nahrát a jednoduše sdílet s kýmkoli chcete, třeba s babičkou či kamarádkami. Hodit se bude i aplikace Skype, která umožní ze zahraničí volání zdarma také na pevnou linku.

Zahraniční cesta s Outlookem a OneNote

Nezbytnou součástí každého počítače nebo tabletu by měl být Outlook. Díky němu můžete být neustále v kontaktu s okolním světem a navíc můžete svoje kontakty a maily synchronizovat s mobilním telefonem, takže budete mít přehled i v momentě, kdy zrovna nesedíte u počítače.

Na sdílení poznámek s kamarády a rodinou je skvělý OneNote. Jedná se o multifunkční poznámkový blok, ve kterém si můžete jednoduše a v přehledné struktuře vést veškeré poznámky k aktivitám, na kterých právě pracujete. Všichni se tak ke všemu dostanou i v momentě, kdy jste třeba na druhém konci světa. 

Příprava školní prezentace s aplikacemi Office

Word, Excel nebo PowerPoint. To jsou aplikace, bez kterých se každému žákovi i studentovi budou těžko plnit studijní povinnosti a nároky učitelů. Seminární práce, grafy a vizuální prezentace jsou totiž dnes už naprosto běžnou součástí školních osnov.

Nejen pro Windows

Roční předplatné Office 365 pro domácnosti umožňuje nainstalovat balíček pěti členům jedné rodiny až na tři jejich zařízení - telefon, počítač nebo tablet. Operační systém nehraje žádnou roli, protože balíček je určený nejen pro systémy Windows 7 SP1 a novější verze, ale také pro Mac OS 10.10, iPad a iPhone s iOS 8.0 a novější a pro tablety a telefony se systémem Android KitKat a novější. Tedy prakticky pro všechny v současnosti používané operační systémy. Součástí Office 365 pro domácnosti jsou aplikace Office 2016, jako je Word, PowerPoint, Excel, Outlook, NoteNote, Publisher i Access. Výhodou je, že se v rámci předplatného automaticky a zdarma aktualizují a vy tak vždy pracujete s nejnovější verzí.

Více na www.officedomu.cz

Zdroje:
Inzerce