Dnes je sobota 4. února 2023., Svátek má Jarmila
Počasí dnes 3°C Sněhové přeháňky

I vy můžete pomoci dětem z Prahy 6 v rámci tradičního Vánočního Bazáááru

I vy můžete pomoci dětem z Prahy 6 v rámci tradičního Vánočního Bazáááru
zdroj: tisková zpráva

Již 4. ročník kulturně charitativního Vánočního Bazáááru v Divadle Semafor pořádá 16. a 17. prosince 2016 Nadační fond Šestý smysl. Výtěžek je i tentokrát určen na pomoc znevýhodněným dětem z Prahy 6, vybraným ve spolupráci s pracovníky MČ Praha 6. Součástí této akce jsou již tradičně kulturní představení a prodej předmětů z dobročinné sbírky, do které můžete přispět i vy.

Dobročinná sbírka předmětů

Porozhlédněte se doma, zda děti již neomrzely hezké hračky, či někde odložily funkční sportovní výbavu, kterou nepotřebují. Možná vaši potomci dávno vyrostli z kvalitního oblečení nebo přečetli darované knížky. V domácnosti také často máme funkční předměty, které se nám nehodí, ale někomu mohou udělat radost. To vše můžete přinést v sobotu 10. prosince a v neděli 11. prosince od 14 do 18 hodin do prostor TJ SOKOL Dejvice (zadní vchod z ulice Dejvická 2 v Praze 6). Pomůžete dobré věci a vybraným dětem splníte jejich vánoční přání!

Vánoční Bazááár

Předvánoční atmosféru pomůže všem návštěvníkům Vánočního Bazáááru nastartovat bohatý program, který NF připravil v prostorách Divadla SEMAFOR na poslední víkend před štědrovečerní nadílkou.

V pátek 16.12 se dveře bazáááru otevřou již v 15 hod a vy si budete moci přijít nakoupit krásné drobnosti a od 19 hodin si poslechnout vánoční i jiné populární písně v podání vokálního souboru Lucky Voice Band a následně si zatančit a zazpívat spolu s Jan Vytásek & Co. Moderovat bude herec Jiří Panzner.

Prodej předmětů z dobročinné sbírky bude v sobotu 17.12. zahájen již v 10 hodin, přičemž výběr prodávaných předmětů bude průběžně doplňován, aby se dostalo na každého zájemce. Sobotní odpoledne bude patřit dětem, které od 15 hod pobaví PIŠLICKÉ PŘÍBĚHY - FILIP RYCHLEBSKÝ / BEATA HLAVENKOVÁ - koncert v podání známých osobností a od 17 hod Divadlo b. s představením Malý pán. Ani dospělí nebudou o kulturu ochuzeni a od 19 hod se budou moci zaposlouchat do krásných melodií v podání podmanivého Adriana T. Bella nebo si od 20.30 hod vychutnat nevšední akustický koncert populárního Michala Hrůzy. Závěr bude tradičně patřit členovi hudební skupiny Tata/Bojs – DJ Mardošovi. Ten již potřetí v roli DJ připravil naprosto unikátní Silent Party. Sobotním programem Vás provede herec Ladislav Hampl.

V průběhu Vánočního Bazááárku bude připraven dětský koutek s hlídáním a výtvarnými dílničkami.

Přispívat můžete také prostřednictvím mobilního telefonu. Stačí odeslat SMS ve formátu:

DMS SESTYSMYSL na telefonní číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, NF získá 28,50 Kč.

Bližší info naleznete na www.darcovskasms.cz. Další informace o činnosti NF Šestý smysl najdete na: www.nfsestysmysl.cz.

Zapište si do kalendáře:

Sobota 10. prosince a neděle 11. prosince od 14 do 18 hodin - dobročinná sbírka v TJ SOKOL Dejvice (zadní vchod z ulice Dejvická 2).

Pátek 16. prosince od 15 do 22 hodin a sobota 17. prosince od 10 do 24 hodin – Vánoční Bazááár 2016 v Divadle SEMAFOR.

Zdroje:
Inzerce