Dnes je pátek 22. ledna 2021., Svátek má Slavomír
Počasí dnes 2°C Oblačno

Dlouho odkládaná kampaň ODS začíná

Dlouho odkládaná kampaň ODS začíná
zdroj: Archiv

Občanská demokratická strana během středy zahájí už dlouho avizovanou kampaň. Zatím představí svůj plán, jak zajistit pracovní místa.

V dalších týdnech pak postupně od ODS uvidíme a poznáme její nejhlavnější stranická "řešení" pro českou utápějící se ekonomiku. ODS chce kampaň vést ve čtyřech bodech: nezaměstnanost, návrhy pro spravedlivý sociální systém, podnikání a pro boj se zadlužením.

Podle předsedy ODS Mirka Topolánka nepůjde od ODS o populistické sliby, ale konkrétní návrhy pro jednotlivá témata. Volební internetovou stránku chce strana spustit začátkem dubna a kompletní volební program přestaví v polovině příštího měsíce. Tehdy také odstartuje ostrou fázi volební kampaně.

„Horká kampaň bude odstartována velkým představením programu. Předpokládáme, že to bude přenášeno televizí, takže bude to něco jakoby volební show" uvedl k tomu Ivan Langer v rozhovoru pro deník Právo.

Sociální demokraté svou předvolební nabídku představili v sobotu na velké konferenci v Teplicích. ODS je zatím ve srovnání s ČSSD v kampani mnohem méně viditelná. Vedení strany ale tvrdí, že takové načasování je záměrné a navíc prý nemají peníze.

www.parlamentnilisty.cz

 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,360 21,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma