Dnes je pondělí 16. května 2022., Svátek má Přemysl
Počasí dnes 27°C Oblačno

Vzteklý poslanec VV o Kočí: Podlá, úlisná, lezla Vítkovi do zadku

Vzteklý poslanec VV o Kočí: Podlá, úlisná, lezla Vítkovi do zadku
zdroj: Mediafax

Dva z poslanců Věcí veřejných oslovili ParlamentniListy.cz s tím, aby podle svých slov čtenářům rádi otevřeli oči. Rozhodli se popsat chování poslankyně Kristýny Kočí tak, jak ho sami zažili. Mimo kamery a sdělovací prostředky.

Škárka: Dokážu, že Bárta lže. Svým daňovým přiznáním

Huml: Nechci jednat někde, kde to bude prošpikované mikrofony

Kočí na kandidátce ODS do europarlamentu, šíří se ve VV

"Já ještě stále nechápu, že mohla Vítkovi takhle bodnout nůž do zad, protože pokaždé, když bylo jakékoli jednání, tak mlčela, kývala hlavou a byla neskutečně loajální," řekli ParlamentnímListům.cz dva poslanci Věcí veřejných, kteří stále zůstávají věrní neformálnímu lídrovi partaje Vítu Bártovi.

"Zažili jsme ji tak stokrát, vždycky to byl stejnej scénář. I když měla vést jednání ona, mluvil Vítek. Nikdo jiný se ke slovu často nedostával, i když byl omezený čas na jednání. Kočí kývala, souhlasila. Vždycky, vždycky když se jí Vítek na něco zeptal, tak mu řekla, že má pravdu. A teď? Teď mu bodne nůž do zad? Ona, která mu celou dobu lezla, nezlobte se, ale řeknu to, lezla mu do pr..le?!" diví se poslanec Věcí veřejných.

Podle jeho slov neměla šéfka poslaneckého klubu Kočí žádné kamarády, ani autoritu. "Ono je dobrý říct, že když tam byl Bárta, byla jako tichá voda. Ale jakmile odešel, hned se pasovala do role vůdkyně. Taky bylo hodně vidět, jak leze do zadku Katce, myslím Katku Klasnovou. To byla jedna z mála lidí, kteří proti Vítkovi vystoupili a něco řekli. On to bral, ačkoli to byla kritika. Ale Kočí nikdy, ta vždycky jenom za zády pomluvila Vítka s tím, že to měl dělat jinak."

Celý článek na ParlamentniListy.cz