Dnes je pondělí 30. ledna 2023., Svátek má Robin
Počasí dnes -2°C Občasný déšť se sněhem

TISCALI MEDIA obchodně zastupuje weby Extra.cz a G.cz

TISCALI MEDIA obchodně zastupuje weby Extra.cz a G.cz
zdroj: tisková zpráva

Bulvární deník Extra.cz a zabavně-informační magazín G.cz začíná obchodně zastupovat skupina TISCALI MEDIA. Měsíčně navštíví server Extra.cz 1,1 milionu reálných uživatelů dle Netmonitoru a zobrazí více než 16,5 milionu stránek. Web G.cz pak v květnu zaznamenal 230 000 reálných uživatelů a 1,5 milionu pageviews. Oba servery provozuje společnost Extra Online Media, s.r.o.

Extra.cz funguje od března 2013 a už od svého založení je druhým nejčtenějším bulvárním webem v České republice. Vedle exkluzivních zpráv z českého i zahraničního showbyznysu boduje u čtenářů především nekompromisními názory a vtipem.

Web G.cz přináší každý den patnáct článků s novými, zajímavými a překvapivými tématy a fakty ve formě žebříčků, přehledů, srovnání, grafů, map a čísel. Všechny informace jsou faktograficky ověřené, ale zároveň podané zábavnou, lifestylovou formou, často s humorným nadhledem a názorovou vyhraněností. Cílem je vyhnat nudu z kanceláří, škol a vůbec ze všech míst, kde se lidé věnují četbě pro ukrácení volných chvil, a zároveň zažehnat depresi z negativních témat, kterými nás hojně zásobují zpravodajské stránky.

„Spojení s Extra Online Media s.r.o. opět potvrzuje růst skupiny TISCALI MEDIA mezi největší hráče českého internetu. Oba servery mají velkou návštěvnost a nabízejí široký prostor pro inzerci klientů, kteří hledají zásah za rozumné peníze. Ve spojení s naším portfoliem, tak nabídneme největší a cenově bezkonkurenční zásah v této cílové skupině,” říká Michal Kubík, výkonný ředitel TISCALI MEDIA, a.s.

„Hledali jsme vhodného partnera, který nás obchodně bude na českém trhu zastupovat. TISCALI MEDIA je, stejně jako my, vydavatelem a provozovatelem vlastního portfolia a nabízí tak přístup, který u mediazastupitelství nenajdete,” říká Tomáš Kačena, ředitel Extra Online Media, s.r.o.

V rámci Extra Online Media zároveň vzniklo vlastní obchodní oddělení, které vede Eva Tlučhořová. „Její dlouholeté zkušenosti jak z mediální agentury, tak od vydavatelů nám umožní koordinovat obchodní aktivity s TISCALI MEDIA a být aktivní i v regionech,” dodává Kačena.