Dnes je pátek 12. prosince 2025., Svátek má Simona
Počasí dnes -1°C Mlha

Řidič na Strakonicku usmrtil dva chodce a ujel. Policie ho dopadla

13. 10. 2013 – 14:01 | Zpravodajství | Lucie Hyblerová

Řidič na Strakonicku usmrtil dva chodce a ujel. Policie ho dopadla
Smrtelná autonehoda (ilustrační foto)zdroj: Isifa.com

Strakoničtí kriminalisté vyšetřují nehodu, při které motorové vozidlo v noci na dnešek srazilo a usmrtilo dvojici chodců poblíž Vodňan na Strakonicku. Řidič s vozidlem z místa nehody ujel, policisté ho však ráno dostihli. Mají podezření, že řídil pod vlivem alkoholu. ČTK to sdělil mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. 

Dvě těla našel kolem 02:00 na silnici mezi obcemi Vodňany a Pražák řidič mlékárenského vozu. Policisté na místě zjistili, že muže zatím nezjištěné totožnosti a šestadvacetiletou ženu srazilo motorové vozidlo. "Poznatky z místa nehody je v ranních hodinách dovedly k vozidlu, které se pravděpodobně nehody účastnilo, a které již bylo uklizeno na soukromém pozemku. Policisté vozidlo zajistili," uvedl mluvčí. 

Policisté zatím neznají totožnost mrtvého chodce, žádají proto veřejnost o pomoc. Pokud někdo pohřešuje muže, který se mohl v poblíž místa nehody pohybovat, může kontaktovat policii na lince 158. 

Předchozí článek

U hinduistického chrámu v Indii se navzájem ušlapalo více než 50 lidí

Následující článek

Podzim přeje designu

Nejnovější články