Dnes je pátek 3. února 2023., Svátek má Blažej
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

Proč je vhodná půjčka ihned na bankovní účet?

Proč je vhodná půjčka ihned na bankovní účet?
zdroj: tisková zpráva

Ocitáte se v dluhové pasti či v situaci, kdy nemáte peníze nazbyt a složenky se hlásí ke slovu se svou splatností? V tom případě využijte výhodné nebankovní půjčky, která na vašem účtu přistane během několika málo minut. S penězi poté můžete ihned disponovat dle libosti. 

Každý z nás by měl mít nějaké úspory. Je jedno, zda bude své peníze šetřit na spořicím účtu či zda se rozhodne pro pořízení stavebního spoření či pro jiný finanční produkt s podobným zhodnocením anebo zda bude mít peníze jen doma v „prasátku“. V každém případě mít kam sáhnout v případě potřeby, je více než nutné. Co ovšem dělat v případě, kdy žádné takové finance navíc, doma nemáte v momentě, kdy je potřebujete? Spořit si totiž například z minimální mzdy v momentě, kdy do toho všeho máte doma ještě děti, je více než složité. Pro tyto případy je tedy dobré mít po ruce alespoň výhodnou možnost, jak si peníze půjčit. K tomu vám může být velmi nápomocná půjčka ihned, kterou nabízí hned celá řada nebankovních společností.

V čem je nebankovní půjčka výhodná?
Výhod, které v sobě skýtá ať již krátkodobá či dlouhodobá nebankovní půjčka ihned, je hned několik. Zejména se jedná o velmi rychlou možnost schválení a následného zřízení daného úvěru. Peníze k vám na bankovní účet připutují v podstatě ihned. V mnoha případech klidně i do deseti minut od schválení žádosti o půjčku. Výhod, které v sobě tyto nebankovní půjčky snoubí, je ovšem mnohem více. Například:

  • Půjčit se můžete peníze například před výplatou, a to klidně i 1.000 Kč.
  • Doba splácení se často pohybuje v rozmezí od 7 do 30 dnů. Záleží ovšem vždy na konkrétní společnosti a jejich podmínkách.
  • Peníze získáte obratem, a to klidně i do deseti minut od schválení půjčky.
  • V mnohých případech nepotřebujete k získání půjčky zástavu majetku a ani ručitele
  • Společnosti často nenahlížejí do registru dlužníků a stačí jim pouze potvrzení o stálém příjmu.

Nevýhody nebankovní půjčky

  • Někdo může spatřovat značnou nevýhodu nebankovní půjčky v tom, že je k jejímu čerpání nutný bankovní účet, který někteří lidé záměrně či nezáměrně nevlastní a vlastnit nechtějí.
  • Pro získání nebankovní půjčky je třeba prokázat svou bonitu, a to například dokladem ze zaměstnání či výpisem z bankovního účtu.

Záznam v registru dlužníků není překážkou
Máte záznam v registru dlužníků a banka vám sdělila, že s touto nálepkou nemáte šanci půjčku v bance získat? V tom případě se obraťte na nebankovní společnost, která vám půjčí peníze i v okamžiku, kdy na bedrech nosíte břemeno v podobě záznamu v registru dlužníků, a to třeba jen za nezaplacené služby mobilního operátora či internet. Nebankovní společnosti pouze stačí, když jí doložíte, že máte stálý příjem. V některých případech postačí bance například i výpis z vašeho běžného účtu.

Kdo může o nebankovní půjčku požádat?
O nebankovní půjčku může požádat každý, jemuž již bylo 18 let. U některých nebankovních společností je limitem pro získání nebankovní půjčky věk 65 let. O půjčku může zažádat rovněž maminka na mateřské či rodičovské dovolené anebo invalidní či starobní důchodce.

Zdroje:
Inzerce