Dnes je úterý 7. února 2023., Svátek má Veronika
Počasí dnes -9°C Polojasno

Od vývojářů nejen pro vývojáře: Do Prahy míří konference 4C

Od vývojářů nejen pro vývojáře: Do Prahy míří konference 4C
zdroj: tisková zpráva

Už 5. a 6. října (pátek a sobota) se v pražském hotelu Clarion uskuteční herní konference 4C vytvořená vývojáři a určená nejen pro ně. Z více než tisícovky účastníků ze všech koutů světa se na v rámci různých přednášek, workshopů, panelů a diskuzí představí téměř stovka přednášejících z různých oborů herního průmyslu.

Mezi přednášejícími si budou moci návštěvníci vybrat různá témata z řad programátorů, designérů, manažerů e-sportů, vizionářů, ale i velkých osobností byznysu. Těšit se můžete například na debaty o herním designu, umění či odborných technologií, ale dojde také na publikování, marketing i budoucnost her.

Součástí konference 4C bude také speciální 4C Career Hub s cennými radami a individuálním přístupem ke každému zájemci. 4C Career Hub je poslouží všem profesionálům herního průmyslu, kteří se chtějí posunout dál a objevit nové možnosti.

Pokud mezi ně patříte, může se vám hodit například přednáška „Jak sestavit tým“. Stejně tak se zde ale mohou najít nováčci, kteří do herního průmyslu teprve míří. Právě pro ně může být dobrým startovním bodem přednáška „Jak se dostat do herního průmyslu.“

C4_2017_2309__018 zdroj: tisková zpráva

Mezi řečníky se ukáží například:

  • Greg Street (designový ředitel, Riot Games)
  • Paul Barnett (ředitel vývoje, Wargaming)
  • Jason Cahill (technický ředitel Minecraftu, Microsoft)
  • Judith Hoffman (provozní ředitelka, Big Huge Games)
  • Maksym Zhuravlov (animátor, Naughty Dog)
  • Karen Segars (vedoucí architektka úrovní, Arkane Studios)
  • Alexander Horn (zastupující šéf příběhového designu, Ubisoft Reflections)

C4_2017_2309__086 zdroj: tisková zpráva
Další řečníky, stejně jako program, informace a konferenci a možnost se zaregistrovat a objednání vstupenek najdete na stránkách konference conf4c.com.

Pokud se chcete konference zúčastnit, máme pro vás ve spolupráci s Wargaming Prague soutěž o vstupenky, kterou Wargaming zaštiťuje. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pokud se vejdete do počtu šťastných výherců, Wargaming vám pošle registrační email, skrz který si registraci sami vyplníte.

Anketa: Chci zkusit vyhrát vstupenku na 4C

Hlasování již skončilo.

Zdroje:
komerční sdělení / PR