Několik typů, jak legálně řídit automobil na evropských silnicích

- Komerční sdělení autor: Inzerce

Plánujete dovolenou autem v Evropě? Ujistěte se, že máte povinné vybavení, které vyžadují zákony všech zemí, jež navštívíte.

Řízení automobilu

Řízení automobilu,zdroj: ThinkStock

Protože se blíží léto a školní prázdniny, začíná také sezóna pro návštěvu rodiny nebo zajímavých míst v Evropě. Nejpopulárnějším a zároveň nejpohodlnějším dopravním prostředkem pro celou rodinu je automobil. Jedete-li autem, znamená to, že můžete vyrazit přímo od domu, zabalit si tolik zavazadel, kolik chcete, a dosáhnout místa určení po vlastní ose.

Pokud však plánujete cestovat autem po Evropě, je důležité si před odjezdem prostudovat místní pravidla silničního provozu, protože neočekávaná pokuta by mohla váš výlet zdražit více, než jste plánovali. Předkládáme vám jednoduchý průvodce vybavením vozidla, které je požadováno v některých zemích, jež se možná rozhodnete navštívit.

 

Povinné položky:

Povinné vybavení

S autem vybaveným nezbytnou lékárničkou budete připraveni začít se svým dobrodružstvím. Ti, kdo cestují z Velké Británie, si mohou zakoupit základní doplňky v obchodech na trajektech společnosti MyFerryLink ferries.

Zdroje: numedia.pl