Dnes je úterý 1. prosince 2020., Svátek má Iva
Počasí dnes -3°C Oblačno

Nakládačka za gaye. Čtěte, co si ODS myslí o svém primátorovi

Nakládačka za gaye. Čtěte, co si ODS myslí o svém primátorovi
zdroj: Archiv

Jak ParlamentníListy.cz informovaly, festival homosexuálů, transsexuálů a bisexuálů Prague Pride zahrnoval a anoncoval i akce „Naked Party“, na níž měli být gayové nazí, či Dirty disco, kde se vyzývalo, aby gayové přišli s „nablýskanými prdelkami“.

V domovských stranách záštita primátora Bohuslava Svobody z ODS a starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého z TOP 09 vyvolala v drtivé většině silný odpor.

V programu několikadenního festivalu se vyskytovala například akce s názvem „Naked party": „Vstupné: 100 kč nahé osoby, 150 kč osoby v trenkách, 0 kč nahé osoby do 25 let, 50 kč osoby do 25 let v trenkách."

Dále zde byla akce „Dirty disco", která byla uvedena takto: „Držte si své diskokoule -  pofrčíme z disko-kopce! Poprvé v historii Vám BOYS Party přináší nejšpinavější disko bar v Praze. DJ Scotty Vás vezme na šílenou cestu roztočenou v rytmu nejlepších remixů populárních disko šlágrů okořeněnou několika popovými výstřednostmi posledních let. Nablýskejte si prdelky a přijďte 12. srpna na pořádnou party do FLIRT Baru". Tyto dvě akce byly nakonec zrušeny až poté, co redakce politiky obou stran oslovila.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,240 26,320
USD 21,770 21,890
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma