Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes -3°C Zataženo

Nádherné Footshop slevy a boty na každou příležitost! Módní trendy dámské podzimní obuvi

Nádherné Footshop slevy a boty na každou příležitost! Módní trendy dámské podzimní obuvi
zdroj: Profimedia

Letošní podzim je už v plném proudu, nicméně zima na sebe nechá ještě nějakou tu dobu čekat. Přesto se nevyplatí nějak dlouhodobě váhat. Tedy alespoň co se oblečení týče. Pořídit si ty nejlepší oděvy rozhodně stojí za to. Myslet byste ale neměli jenom na bundy, mikiny, kabáty a topy. Nesmírně důležitou roli v oblasti módy hrají bezesporu boty.

Vždyť jen málokdo má jednu sezonu pouze jeden až dva páry bot. Především ženy jich mají spousty. Rozhodně se je vyplatí volit podle konkrétního ročního období a samozřejmě počasí. Zapomenout přitom nelze ani na trendy, jež aktuálně světu bot vládnou. Jaké jsou pro letošní podzim? Na to se zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích, přičemž nezapomeneme upozornit také na eshop, v němž se vyplatí nakoupit, a na Footshop slevy, které se k obuvi vztahují.

Platformy hrají prim
Velmi oblíbené jsou boty vyznačující se platformou. Obecně lze pro letošní rok říct, že čím je platforma vyšší, tím je to lepší. Platforma určitě nepředstavuje nic zvláštního. Dokáže přidat jak výšku boty, tak i její délku. Nijak by nás ale neměla ohrozit z pohledu dostatečného množství potřebného komfortu. A jaké platformy jsou letos nejoblíbenější? Zapomeňte na lodičky s tím nejtenčím podpatkem, který si dokážete představit. Aktuálně jsou žádoucí především široké podpatky a ploché platformy. Boty s nimi vypadají maximálně přirozeně a chodí se v nich perfektně.

Čtvercové či jiné hranaté špičky nabízí v rámci Black Friday Footshop
Jako staronový trend přicházejí špičky do tvaru čtverce. Právě na ně se vztahují mnohé slevy na https://buykers.com/cz/slevove-kody/footshop. Možná si vzpomenete, že podobné trendy panovaly už v letošním letním období. Návrháři na ně nezapomněli ani v podzimních kolekcích. Špičaté boty určitě nejsou minulostí a na nohu se budou obouvat zřejmě ještě poměrně dlouho. Ostatně i pohodlí prstů na nohou bude nakonec mnohem vyšší, než by tomu bylo s hodně se zužující špičkou.

Praktické kotníkové boty
V našem výčtu aktuálních podzimních trendů obuvi nemůže chybět ani kotníková obuv. Ve svém šatníku ji má spousta žen, a to především v černé a hnědé barvě. Ostatně právě tyto odstíny se elegantně hodí prakticky k jakýmkoli oděvům. Pokud ovšem patříte mezi odvážnější ženy, určitě se nebojte ani výraznějších květinových nebo zvířecích motivů či poutavých výšivek. Jinak se prosazuje také zdobení prostřednictvím flitrů či kamínků. Nutně se nemusí jednat jen o kotníkové boty, ale i o mnohé jiné.

Bojové boty? Proč ne?
Hodně zajímavou volbu představují také bojové boty. Mertensky se jednoduše neztratily nikde v propadlišti dějin. Naopak, moc dobře vypadají v kombinaci s typicky ženskými šaty. Pokud jsou třeba květinové, jednoduchá krása bojových bot stoprocentně vynikne se vším všudy.

Stále oblíbené tenisky
Maximální pohodlí, jednoduchost a také elegantní vzhled. Toto všechno v sobě ukrývají zdánlivě obyčejné tenisky. Jakousi klasiku představují zejména ty bílé, nicméně moc hezké jsou i barevné a zapomenout nelze ani na kotníkové variace tenisek, které v poslední době také poměrně letí.

Boty se šperky a lodičky
Jestliže hodlá žena zaujmout prostřednictvím obuvi na první pohled, pak budou logickou volbou boty ozdobené elegantně šperky, nejrůznějšími kamínky a také flitry. Skvěle se hodí především k džínům. Outfit se s nimi dokonale zvýrazní. Velmi jemné jsou také lodičky. Pokud zvolíte zelenou nebo fialovou barvu, krok špatným směrem to jistě nebude.

Aktuální Footshop slevové kupóny a Black Friday Footshop
Ušetřit můžete nejen díky Black Friday na https://buykers.com/cz/black-friday. Výborné jsou i Footshop slevové kódy. Aktuálně platí sleva 20 % vztahující se na veškerou obuv. Na poslední velikosti se vztahuje sleva ve výši 50 %. Při nákupu nad 2500 korun budete mít dopravu zdarma.

Zdroje:
Inzerce