Dnes je pondělí 25. ledna 2021., Svátek má Miloš
Počasí dnes -1°C Sněhové přeháňky

KOTI Hyacint - nové byty ve finském stylu v Praze

KOTI Hyacint - nové byty ve finském stylu v Praze
zdroj: Archiv

Developer YIT zahájil stavbu 3. etapy projektu KOTI Hyacint v Praze-Modřanech.

V projektu KOTI Hyacint už stojí zkolaudované tři budovy. Developerská společnost YIT na podzim zahájila výstavbu dalšího domu s označením A. Ten nabídne nové kvalitní bydlení v celkem 82 bytových jednotkách o velikostech 32 m2 až 119 m2 a dispozicích 1+kk až 5+kk. Vznikne zde i 8 nebytových prostor určených pro obchody a služby. Prodej těchto nízkoenergetických bytů ve finském stylu byl již spuštěn a plánované dokončení budovy bylo stanoveno na březen roku 2016.

Nové bydlení ve finském stylu

Byty se rozkládají na šesti nadzemních podlažích, jedno podzemní je určeno pro garáže. Nebudou chybět ani kočárkárny, sklepní kóje, technické zázemí a místnost pro práci SVJ. Všechny byty budou mít terasu nebo balkon, některé z nich budou podle finského vzoru zasklené. „Dalším prvkem, který je ve Finsku hojně využívaný a který jsme přenesli do našich projektů, je sauna. Tou vybavíme největší byty v nejvyšším patře,“ uvádí Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel developerské společnosti YIT Stavo. V KOTI Hyacint jsou pro zájemce otevřeny dva vzorové byty.

Dobrá lokalita a finanční úspory

Bytový dům A projektu KOTI Hyacint rozšiřuje nabídku nového bydlení v pražských Modřanech. „V této lokalitě, na které lidé oceňují hlavně kombinaci nedaleké zeleně, občanské vybavenosti a snadné dostupnosti do centra, jsme dokončili již tři budovy. Všechny v nízkoenergetickém standardu, jednu dokonce jako energeticky pasivní. Dům A postavíme stejně jako předešlé s ohledem na kvalitní, úsporné a zdravé bydlení ve finském stylu, které do Česka přinášíme. Směrem do vnitrobloku vybudujeme také zónu s parkem,“ říká Vladimír Dvořák. Noví majitelé zde díky energeticky úspornému standardu ušetří na nákladech za provoz bytu, zejména na vytápění. Pravidelné měsíční platby v těchto nových bytech budou výrazně nižší než u běžných bytových domů. Komfort bydlení umocní i bezpečnostní prvky, kterými bude dům vybaven.

www.yit.cz

 

Vizualizace KOTI Hyacint A

YIT_KOTI Hyacint_vizualizace_exterier_01 zdroj: Archiv

 

Fotografie KOTI Hyacint – vzorový byt

 YIT_KOTI Hyacint_budova F_vzorovy byt_01 zdroj: Archiv

Fotografie KOTI Hyacint – budovy D, E, F

 

YIT_KOTI Hyacint_exterier_d  zdroj: Archiv

Ečko 2 zdroj: Archiv

Fko 1 zdroj: Archiv

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma