Dnes je neděle 22. května 2022., Svátek má Emil
Počasí dnes 12°C Polojasno

Hájek o Michálkovi: Jakýpak estébák, spíše jehovista

Hájek o Michálkovi: Jakýpak estébák, spíše jehovista
zdroj: Mediafax

Milan Knížák ostře komentoval způsob, jakým se kauza Drobil dostala na veřejnost. Odsoudil ho a dokonce ho označil za estébácký. ParlamentníListy.cz se zeptaly prezidentova vicekancléře Petra Hájka, zda s Knížákem souhlasí. Ani on si servítky nebral.

Také Hájek očerňuje člověka, který oznámil korupční jednání, sehnal si důkazy, že existuje, a byl kvůli tomu odvolán z postu šéfa Státního fondu životního prostředí.

"Pro mne je takový člověk nedůvěryhodný, bezcharakterní a připadá mi odporné se s ním vůbec bavit," uvedl už dříve Knížák o Michálkovi. „Doufám do budoucna, že pan Michálek už nikdy nesežene slušnou práci, poněvadž s člověkem, který se chová jako on, není možné spolupracovat," dodal.

Hájkovi se úplně nelíbí Knížákův styl, ale víceméně s kontroverzním umělcem souhlasí. „Tento slovník je mi cizí, neboť ho pokládám za poněkud primitivní. Ten pan Michálek je nicméně opravdu hodně divná postava. Velmi by mě zajímalo, co je pravdy na tom, že pan Michálek je aktivním jehovistou. To by mnohé vysvětlovalo," řekl exkluzivně serveru ParlamentníListy.cz Hájek.

Celý článek na ParlamentniListy.cz