Dnes je sobota 28. ledna 2023., Svátek má Otýlie
Počasí dnes -4°C Zataženo

#BePresent:odložte telefon a prožijte Vánoce s rodinou

#BePresent:odložte telefon a prožijte Vánoce s rodinou
zdroj: tisková zpráva

#BePresent je vánoční projekt společnosti Huawei, který vyzývá uživatele smartphonů, aby během vánočních svátků svůj telefon stranou a strávili čas se svými blízkými. Tím skutečným dárkem jsme totiž my sami, na což v dnešní uspěchané době častokrát zapomínáme. Ve stejném duchu se nese i televizní reklama, kde se objevuje i tvář ambasadora značky Huawei v Čechách Jaromíra Jágra. V rámci vánoční kampaně Huawei také podpoří nadační fond Srdce na dlani.

Myšlenku #BePresent v České republice podporuje rovněž řada známých osobností a celebrit, mezi nimi například: zpěvačka Monika Bagárová, herec a muzikant Adam Mišík, moderní pětibojař David Svoboda, Miss ČR Nikol Švantnerová a mnoho dalších.

Sdílejte hashtag #BePresent a podpořte Srdce na dlani

Huawei o Vánocích obdaruje také děti v dětských domovech. Hodnotu darů, které společnost Huawei předá charitativní organizaci Srdce na dlani, určí uživatelé Facebooku. A to na základě množství komentářů s hashtagem #BePresent pod vánočním příspěvkem na zdi FB profilu Huawei a na FB profilech spolupracujících celebrit.

Be-Present zdroj: tisková zpráva

Jaromír Jágr součástí vánoční reklamy

Součástí globální kampaně #BePresent je televizní reklama, v níž se objevuje i ambasador značky Huawei, hokejová hvězda Jaromír Jágr. Právě ta zachycuje situace typické pro dnešní uspěchanou dobu, kdy si častokrát neuvědomujeme potřebu naší přítomnosti pro naše blízké. Aktuální televizní spot můžete zhlédnout na youtube kanále Huawei nebo během předvánočního období v televizním vysílání českých televizních stanic.

Je snadné nechat se unést našimi skvělými produkty, ale aspoň jednou za rok je odložte a prožijte ty vzácné chvíle s rodinou. #BePresent.

Zjistěte více o Huawei kampani #BePresent na webové stránce www.nejlepsivanocnidarek.cz anebo sledujte FB profil Huawei.

Zdroje:
Inzerce