Zoufalého muže z Přerova marně hledají zástupy policistů a hasičů

- Aktuality autor: Danica Klein

FOTO UVNITŘ. Již pátý den pátrají policisté po třiapadesátiletém Milanu Konůpkovi z Přerova, který odešel z domova ve špatném psychickém stavu. Muž o sobě dosud nepodal rodině žádnou zprávu. Z domova odešel ve středu před půlnocí a zanechal dopis na rozloučenou. Do pátrání po muži se zapojily desítky policistů, strážníků i hasiči.

"Po muži pátráme dál, pátrací akce však už nejsou tak rozsáhlé jako v předchozích dnech," řekla dnes přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Milan Konůpka má trvalé bydliště v Kozlovské ulici v Přerově. Naposledy byl spatřen 20. června ve 23:00 právě v místě svého bydliště.

Psali jsme: Přerovan nechal dopis na rozloučenou a zmizel. Je ve špatném stavu

Do pátrání se již minulý týden zapojilo přes pět desítek policistů a strážníků městské policie včetně pěti psovodů. Muže pomáhali hledat také hasiči, kteří na člunech projížděli řeku Bečvu od elektrárenského mostu v Přerově až po most u obce Osek nad Bečvou. Policisté propátrali lokality v okolí řeky Bečvy, Laguny, parku Michalov a lesní porost zvaný Žebračka.

Muž je 180 až 182 centimetrů vysoký, střední postavy. Má modré oči, středně dlouhé, hnědé, vlnité vlasy vyčesané nahoru. Má hubený obličej, je hladce oholen. Na sobě měl v době odchodu zřejmě dlouhé kalhoty se zipem na oddělení nohavic hnědé barvy, sportovní triko s límečkem tmavší béžové barvy a bílomodré sportovní boty značky Adidas. Případní svědci mohou jakékoliv informace sdělit policistům na linku 158 nebo na kteroukoliv policejní služebnu.

Tagy: policie muz přerov pohresovany

Zdroje: ČTK