Dnes je sobota 28. ledna 2023., Svátek má Otýlie
Počasí dnes 0°C Zataženo

Záhada ideálního dárku pro miminka je konečně vyřešena

Záhada ideálního dárku pro miminka je konečně vyřešena
zdroj: tisková zpráva

Sehnat originální dárek pro novorozeně je vždycky oříšek. Přichází s tím řada otázek: Co všechno už pro něj rodiče mají? Co se jim líbí a co nelíbí? Pokud jste praktická osoba, prostě koupíte obří balík plenek. To se hodí vždycky. Anebo ne? Třeba chtějí používat bio plenky, nebo látkové, to teď tak frčí. No nazdar. Takže tady máme další záhady – chtějí být bio rodiče, alternativní, konzervativní, zaměření na značky, bude jim všechno jedno?

Tak to snad, abyste novorodičům, dřív než nějaký dárek koupíte, zadali tak třístránkovou anketu. Není divu, že se internet hemží otázkami typu „Co koupit jako dárek pro miminko?” apod. No tak tedy – s čím překvapit novorozeně a jeho rodiče? Chtělo by to něco hezkého, co nebude ani moc praktické, ani moc ulítlé. Něco, co bude originál a zároveň klasika. Něco, co je jednoduché a zároveň to bude bezva i za dlouhé roky.

Zkrátka potřebujete „královnu koloběžku mezi miminkovskými dárky”.

A tou je… voilá… plakát BabyON Mimi z Posteronie. Přesně ten každá trendy máma potřebuje (ať už je bio, značková nebo alternativní). Úkolem takového hezkého ilustrovaného a vtipného plakátu je udržet všechny důležité vzpomínky na jednom místě. Ano, jsou na to i knížky. Ale ty se většinou někde zahrabou. A jsou moc složité, chtějí v nich toho vyplňovat tolik, že to mámy brzy vzdají. A na světě je další dítě bez zaznamenaných vzpomínek. Přitom v každém z nás je kousek nostalgika, který by se rád v dospělosti podíval na svůj dětský vzpomínkový plakát. A připomněl si třeba, co řekl táta, když se o něm poprvé dozvěděl. Jak vypadal jeho kočárek, oblíbená hračka, jak moc nahlas brečel a taky se dojal nad fotkou z prvních Vánoc.

pokojicek_mimi zdroj: tisková zpráva

Plakát je navíc skvělá dekorace do dětského pokojíčku, protože mít něco hezkého na zdi je vždycky dobrý, obzvlášť, když to vyřeší i problém, kde vystavovat ty nejlepší fotky.

Koukněte na www.posteronia.cz (mají i plakát pro batolata).

Zdroje:
Inzerce