Vlastimil Tlustý: Nečas je zoufalec a lůzr

- Aktuality autor: Jakub Konečný

ODS v krajských a senátních volbách utrpěla debakl. Zvítězila jen v Plzeňském kraji, v několika krajích byla až na třetím místě. Ani zdaleka neobhájí křesla, která má nyní v Senátu. Bývalý šéf poslaneckého klubu ODS Vlastimil Tlustý řekl, že výsledek čekal a že znamená politickou smrt Petra Nečase.

Předseda ODS Petr Nečas označil průběžné výsledky voleb za porážku pravice jako takové. Výsledek ho ale prý nepřekvapil, ODS podle něj platí za vládní odpovědnost a nutné reformy. Vedení strany má podle něho odpovědnost jen za sněmovní volby.

Klinická smrt Petra Nečase

„Já jsem tento tragický výsledek voleb předpověděl, což je dohledatelné i v mém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Volby byly sklizní topolánkovsko-langerovsko-nečasovské setby a ta setba je v tuto chvíli stará už více než pět let. Tím, že před pěti lety tito lidé odpískali program ODS a dali se cestou péče o provize, a ne o pravicovou politiku, založili dnešní výsledek,“ řekl ParlamentnímListům.cz Tlustý.

Tagy: ODS Tlustý

Zdroje: Parlamentnilisty.cz

čtěte dále

 • Sesuv na bílých doverských útesech Místa, kam už se možná brzy nepodíváme

  18. 10. 2019 10:08 - Magazín - 0

 • Role politiků není tupě sledovat veřejné mínění a chovat se podle toho, co vidí lidem na očích Zdanění církevních restitucí: Když se z lidí dělají hlupáci

  17. 10. 2019 19:38 - Komentáře - 0

 • Christophe Gaborit v parku Le Puy du Fou s cvičenou vránou sbírající vajgly Kdo vyčistí parky od vajglů? Co třeba vrány?

  17. 10. 2019 16:51 - Magazín - 0

 • Vladimir Putin "vychutnávající" si ruskou hymnu v podání saúdského orchestru Vrzalové a hudlaři v akci: Zpackané hymny z celého světa

  17. 10. 2019 13:27 - Magazín - 0

Přidat komentář Vstup do diskuze