Šťastný: Skáčeme, jak pískají Kubek, Engel a Voleman
![Šťastný: Skáčeme, jak pískají Kubek, Engel a Voleman](https://im.tiscali.cz/press/2012/09/07/17918-boris-stastny-base_16x9.jpg.1152?1715959983.0)
Ač memorandem, které vláda a zástupci lékařských odborů podepsali minulý čtvrtek, spěje protestní kampaň lékařů ke zdárnému konci, mezi zástupci lékařů a některými politiky - zejména z ODS - to stále vře.
Důkazem toho jsou například verbální spory ředitele České lékařské komory Milana Kubka a poslance a šéfa pražské ODS Borise Šťastného.
Toho Kubek dlouhodobě kritizoval kvůli údajnému maření snahy o vznik dohody mezi vládou a lékaři. Ani poté, co obě strany došly ke konsenzu, Šťastného nevzal na milost.
Šťastný? No comment, rozčiluje se Kubek
"To, co v Praze provádí pan Šťastný, ty Šťastného manévry, k tomu nemám komentář," kritizoval občanského demokrata v České televizi. Kubkovi se nelíbil zejména víkendový postup zástupců metropole, kteří kvůli hrozbě, že lékaři své výpovědi v důsledku kauzy kolem šéfa LOK Martina Engela nestáhnou, svolali krizový štáb.