Dnes je sobota 28. ledna 2023., Svátek má Otýlie
Počasí dnes -4°C Zataženo

Přijďte si pro inspiraci na Smart Business Festival 2016!

Přijďte si pro inspiraci na Smart Business Festival 2016!
zdroj: tisková zpráva

Letošní podzim nabídne jedinečnou možnost inspirovat se příklady chytrého podnikání na II. ročníku Smart Business Festivalu, tentokrát s podtitulem Kybernetická revoluce chytře. Akci ve dnech 26. – 27. října 2016 v Křižíkových pavilonech pražského Výstaviště pořádá sdružení CzechInno ve spolupráci se svými partnery. 

Jejím cílem je v průběhu dvoudenního nabitého programu, který zahrnuje jak expoziční, tak i přednáškovou část, přiblížit svým účastníkům progresivní a „smart“ řešení pro podnikání v osmi základních programových oblastech. Druhý den Smart Business Festivalu 2016 bude zasvěcen tématu Kybernetická revoluce v praxi a účastníci se v něm dozvědí, jak prakticky a efektivně zužitkovat ve své firmě výdobytky tzv. 4. průmyslové revoluce a prakticky uchopit Průmysl 4.0. Celý Festival bude okořeněn doprovodným programem s praktickými ukázkami prezentovaných novinek. Na Smart Business Festival pak naváže série regionálních akcí věnovaných tématu Kybernetická revoluce v praxi, které se uskuteční od prosince 2016 do dubna 2017 v šesti krajských městech po celé ČR.

„Smart Business Festival je akcí pro všechny inovativní podnikatele,“ říká k obsahu akce předseda sdružení CzechInno David Kratochvíl. „Rozhodli jsme se proto dát jim příležitost a přijít se buď na akci podívat a obohatit své portfolio tipů pro úspěšné, efektivní a ve všech ohledech šetrné podnikání, nebo se i na akci prezentovat,“ doplňuje David Kratochvíl.

Festival se ve svém programu zaměřuje každoročně na osm hlavních oblastí, kterými jsou efektivní přístup k materiálním a lidským zdrojům, financování podnikání, nové přístupy k marketingu a komunikaci, digitální novinky a smart služby včetně např. služeb poradenských a logistických. Loňský ročník byl ročníkem iniciačním, který potvrdil, že o informace, kontakty a vzájemné síťování mezi podnikateli v těchto oblastech je v podnikatelské veřejnosti velký zájem a akce obdobného druhu zatím nemá v českém prostředí obdoby. Od letošního ročníku Festival svůj rozsah rozšiřuje a klade si za cíl každoročně svým účastníkům nabídnout jedno atraktivní podtéma – jímž jsou letos praktické implikace kybernetické revoluce pro každodenní byznys českých firem – a současně představit zajímavé osobnosti podnikatelského světa z jedné geografické oblasti – tou letos budou nejbližší sousedské země České republiky.

V rámci své přednáškové a expoziční části tak nabídne účastníkům jak teoretické informace a novinky, tak i praktické ukázky „smart“ řešení ve všech naznačených oblastech a současně i umožní efektivní výměnu kontaktů v rámci organizované série obchodních setkání pod názvem B2B Smart Business Event. Doprovodný program pak nabídne ochutnávky chytrých jídel a nápojů a interaktivní a hravé ukázky nových technologií a designu. Smart Business Festival 2016 je tak II. ročníkem této festivalové podnikatelské akce, která je zasazena do kurikula projektů sdružení CzechInno na podporu inovací a inovativního přístupu k podnikání: soutěže Vizionáři, jejímž cílem je každoročně oceňovat inovativní počiny v českém podnikání, přehlídky informací a kontaktů pro mezinárodní obchod s názvem Festival Exportu CZ a právě festivalu chytrého a inovativního přístupu k podnikání s názvem Smart Business Festival.

Zájemci o pozici vystavovatele na Smart Business Festivalu 2016 se mohou hlásit na kontaktní adrese sdružení CzechInno – office@czechinno.cz až do konce září 2016.

Další průběžně aktualizované informace včetně nabídky pro vystavovatele jsou k dispozici na www.czechinno.cz a www.smartbusinessfestival.cz.   

Zdroje:
Inzerce