Dnes je pondělí 6. února 2023., Svátek má Vanda
Počasí dnes -8°C Oblačno

Nový vytrvalostní závod Hero Survival Cool Camp

Nový vytrvalostní závod Hero Survival Cool Camp
zdroj: tisková zpráva

Máte rádi sport? Nebojíte se výzvy? Pak právě pro vás je tu nový festival plný sportu a zábavy, Hero Survival Cool Camp. Ve dnech 19. – 20. září 2015 se ve Festivalparku v Hradci Králové uskuteční první ročník tohoto výjimečného sportovního zážitku.

Akce je určená pro sportovce i pro nadšence v každém věku i celé rodiny. Účastníci si mohou sami zvolit ze tří tras dle obtížnosti. Kromě dvou tras pro dospělé nabídne závod i trasu pro děti do 15 let. Ti nejlepší ve své kategorii si vybojují tituly Super Hero, Hero a Little Hero. Super Hero se popere s trasou o délce až 8 km posetou 25 překážkami a s netradičním závodním systémem. Překážky budou nejen podobné armádním výcvikovým tratím ale i konstrukčně složité a ambiciózní překážky ve stylu Ninja Faktor. V kategorii Super Hero čeká na sportovce ve skvělé kondici vyřazovací systém odebírání životů. Kategorie Hero je připravena pro běžné i sváteční sportovce, kteří budou muset zdolat až 5 km překážkové trati.  Na překážky klademe velký důraz, a proto v našem týmu nechybí profíci. Jedním z nich je i fitness coach Jakub Bína, který se postará nejen o optimální vylazení překážek v obou kategoriích závodu.

Hrdinové přijedou ze všech koutů Čech a vydají ze sebe maximum. Bojíte se bolesti po náročném dni? Dexter Academy a Sparring Partners zajistí po celý HERO víkend ruce profesionálních fyzioterapeutů. Můžete se tedy těšit na masáže a tejpování pro všechny závodníky zdarma!!!

HERO2015 zdroj: tisková zpráva

Netroufnete si se zúčastnit, ale přijdete povzbudit hrdinu ze svého okolí nebo si jen zafandit a pobavit se? Právě pro Vás má Hero Survival Cool Camp připravený bohatý doprovodný program. Vyzkoušejte si v rámci doprovodného programu boxerský trénink, sparing nebo zhlédněte exhibice a setkejte se špičkovými boxery Václavem Polákem, mistrem světa v organizaci GBU a WBU nebo Robertem Rosenbergem. Těšit se můžete také na sportovní HERO EXPO veletrh, pool party s DJ´s, sportovní střelbu. Nepropásněte účast na streetballovém nebo volejbalovém turnaji. Den zakončíme skvělou muzikou.

Pro nedočkavce festival nabízí program již od pátku, kdy si budou moci zatančit na koncertu a zúčastnit se nadupané warm up party.

Myslíte si, že to bude jednoduché? Nebude! Z gauče to ale nezjistíte!
Přijďte 19. - 20. září do Hradce Králové a postavte se na trať, která Vám nic nedá zadarmo.
MÁŠ NA TO STÁT SE HERO?

Vstupenky na Hero Survival Cool Camp zakoupíte přímo na webu behero.cz nebo také na Pandaticket.cz.